Rasy koni. Wszystkie rasy koni i kuców, 30 najnowszych ras

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora i fauna

Najnowsza, pełna prezentacja wszystkich ras koni i kuców. Jeśli: Kochasz konie, to poznasz najpiękniejsze zwierzęta świata, dowiesz się więcej o ich naturze, charakterze i możliwościach Chcesz kupić konia, na pewno wybierzesz najlepszą rasę dla siebie Interesujesz się zwierzętami, znajdziesz mnóstwo nowinek i ciekawostek

RAVEN | 2011-03-25

Świetna pozycja dla czytelników - miłośników koni, wzbogacona o najnowsze rasy. Piękne zdjęcia. Wiele ciekawostek i informacji.

Idealny pomysł na prezent dla znajomego zafascynowanego końmi - wiem z własnego doświadczenia :)

Skrótowe przedstawienie większości ras koni. Przy każdej z ras podano jej pochodzenie, pokrój i regiony, w których obecnie jest hodowana.

fuzja | 2016-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2016

Pełny zestaw koni w pigułce. Krótko, treściwie, ciekawie.

PrimaRoyale | 2013-12-25

Świetna książka dla każdego koniarza. Dużo opisów ras, a także wiele informacji o budowie konia (i wadach budowy).

virginia75 | 2013-12-04
Monika | 2015-12-14