Hellbourne

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Hellbourne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Total-E-Bound
wilkołaki, m/m/m, wampiry
angielski
Karin

Even when your father is the devil, love can be a scary thing. Luc Hellbourne is crushed when his werewolf lover dumps him for a female. Feeling unwanted he gives himself to the first guy who asks, Master Vampire Nikkolai Remondi. Except Nikkolai decides to keep Luc and when his ex-lover wants him back, all hell breaks loose. Which is easy when you’re the devil’s son. Reader Advisory: This...

Even when your father is the devil, love can be a scary thing.

Reader Advisory: This book contains a ménage scene between three men.

This book contains three novels: "Lost & Found", "Bound & Determied" and "Heart & Soul"

źródło opisu: http://www.total-e-bound.com

źródło okładki: http://www.total-e-bound.com