MUDRY DLA CIAŁA UMYSŁU I DUCHA - KARTY + KSIĄŻKA

Okładka książki MUDRY DLA CIAŁA UMYSŁU I DUCHA - KARTY + KSIĄŻKA Gertrud Hirschi
Okładka książki MUDRY DLA CIAŁA UMYSŁU I DUCHA - KARTY + KSIĄŻKA
Gertrud Hirschi Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
44 str. 44 min.
ezoteryka, senniki, horoskopy
„Mudras for Body, Mind and Spirit: The Handy Course in Yoga [With 68 Cards for Practice]”
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2011-01-01
2011-01-01
44 min.

Dla tych którzy nie mają miejsca by zabrać ze sobą książkę i szukają innej wygodniejszej metody na noszenie ze sobą mudr, wydawnictwo wypuściło na rynek mudry w postaci kart. Jest to bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie gdyż pudełeczko z kartami można zabrać ze sobą wszędzie.
Pudełko jest solidne, małe i ma bardzo estetyczną i przydatną zawartość. Karty są bardzo dobrze wykonane i szansa, że je złamiemy lub w jakiś sposób uszkodzimy jest znikoma. Jeżeli chodzi o wykonanie to nie można się do niczego przyczepić.

Każda z kart posiada wizerunek mudry czyli specjalne ułożenie dłoni, które w zależności od potrzeby pozwala nam pozbyć się dolegliwości, odzyskać spokój lub wesprzeć i dodać pewności siebie. Na odwrocie karty znajduje się jej numer oraz opis wraz z nazwą danej mudry. Tutaj muszę zwrócić uwagę na bardzo estetyczne i przyciągające wzrok wizerunki mudr. Te układy są genialnie przedstawione i przy okazji cieszą oko. Za to cudo trzeba podziękować bezbłędnej Vreni Erzberger. To właśnie ona zadbała o to by ilustracja w talii idealnie pasowała do pracy z układami dłoni.
Książeczka, która znajduje się wraz z kartami objaśnia nam co to są mudry, jak z nich korzystać i jakie korzyści one przynoszą. Jest to mini poradnik, który wyjaśnia nam wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne do stosowania jogi dłoni. Język jest prosty i zrozumiały więc czytelnik nie będzie miał żadnego problemu ze zrozumieniem tekstu.

Komu mogę polecić mudry? Każdej osobie gdyż wszyscy posiadamy uczucia i co najważniejsze potrzebujemy ich. Gertrud Hirschi podaje nam na tacy idealny sposób na radzenie sobie z dolegliwościami, odnalezienie spokoju oraz wsparcie emocjonalne. Ja z wielką chęcią będę korzystała z tej prostej metody radzenia sobie z uczuciami i dolegliwościami. Gorąco polecam!

Bardzo dobre karty do codziennego ćwiczenie ale nie tylko.Świetnie sprawdza się nimi jakiej energii nam brakuje, nad czym popracować ?Jako karta dnia, tygodnia , miesiąca doskonale zwraca uwagę z czym będzie nam dane się zmierzyć.
Samo wykonanie kart na najwyższym poziomie.

Samo wykonanie kart na najwyższym poziomie.

Niedawno miałam okazję zapoznać się z interesującą pozycją "Mudry. Joga dłoni dla ciała, umysłu i ducha", która idealnie sprawdziła się w praktyce, przeciwdziałając dolegliwościom zarówno sfery cielesnej, jak i duchowej."Mudry dla ciała, umysłu i ducha - karty + książka" stanowi jej świetne dopełnienie i z pewnością warto zaopatrzyć się we własną talię takich kart. Na każdej z nich widnieje wizerunek mudr, czyli specjalnych technik wykonywanych za pomocą dłoni, które pozwolą nam efektywnie pozbyć się różnych dolegliwości, z jakimi się borykamy. Kolejny raz zaskoczyło mnie kunsztowne i niestandardowe wykonanie kart, które ujmują barwną kolorystyką, jak i dopracowaniem. Na odwrocie widnieje numer oraz opis wraz z nazwą konkretnej mudry. Innowacyjnym wydał mi się pomysł zamieszczenia na końcu motywujących haseł, które dodatkowo mobilizują i zwiększają efektywność wykonywanych technik. Mudry dla ciała, umysłu i ducha - karty + książka" to pozycja, która przypadnie do gustu przede wszystkim osobom, których ciekawi tematyka mudr :) W szczególności polecam ją zaś tym, którzy - podobnie, jak ja - mieli już okazję zapoznać się z książką "Mudry. Joga dłoni dla ciała, umysłu i ducha" :) Karty są jej idealnym dodatkiem i uzupełnieniem!

• Egzemplarze recenzyjne
  • POSZUKUJĘ