Anioł miłosierdzia

Cykl: Transformacja Sióstr Shelley (tom 1) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Practical Widow to Passionate Mistress
Avadoro

Meg potajemnie wzięła ślub, by uciec od apodyktycznego i surowego ojca. Wyjechała za swoim mężem, porucznikiem w armii Wellingtona, na Półwysep Iberyjski. Niebawem jednak mąż ginie na polu walki, a Meg zostaje sama, bez pieniędzy i z nadszarpniętą reputacją. Okazuje się bowiem, że ślub jest nieważny, ponieważ gdy go brali, jej ukochany miał już żonę. Pomóc jej może jedna z zamężnych sióstr,...

Pomóc jej może jedna z zamężnych sióstr, ale przedtem Meg musi ją odnaleźć. W Bordeaux korzysta z okazji i wchodzi na pokład statku do Anglii, udając żonę rannego i nieprzytomnego majora Rossa Brandona. Ross po przebudzeniu dowiaduje się, jak piękna Meg troskliwie się nim opiekowała, i postanawia nie ujawniać prawdy.

Kiedy docierają do Anglii, Ross, chcąc pomóc Meg, proponuje jej posadę ochmistrzyni w swoim majątku, by w ten sposób zarobiła pieniądze na poszukiwanie siostry…

źródło opisu: http://harlequin.pl/

źródło okładki: http://harlequin.pl/

Iwona | 2014-12-16
Przeczytana: 03 lipca 2014

Lekki i przyjemny - czyli przeciętny romansik na leniwy wieczór.

Karolina | 2017-05-21
Anna Baj | 2017-03-16