rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
30 tyg. temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Wymienię/Sprzedam (Maj 2017)
Wymienię lub sprzedam:  Chłopak, który chciał zacząć od nowa  P.S. I Like You  Zaplątani  Ogień, który ich spala  Raze  Tylko ty mnie zrozumiesz  Twoim śladem ...
6 lata temu
Książki kształtujące światopogląd
Człowiek w poszukiwaniu sensu! Zdecydowanie, jedna z najlepszych tego typu książek, jak nie najlepsza <3
8 lata temu
Wymienię/sprzedam (październik 2015)
Sprzedam ew. wymienię  Legenda. Rebeliant  Legenda. Patriota  Legenda. Wybraniec  Kwiat paproci  Na psa urok  Czerwone jak krew  Zatopione Miasta  Zgon
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (IV kwartał 2014)
Trochę kupione i trochę w prezencie :D  Chłopcy 3. Zguba  Na wojnie nie ma niewinnych  Krwawy Węzeł  Nikt  Pirat  Sekretny układ  Supersmutna i prawdziwa historia miłosna
9 lata temu
Pokazuje 6 z 10