Księga dobrych wróżb

Księga dobrych wróżb
83-7184-217-1
wróżby
AnnaVanDort

Każdy z nas niejeden raz się przekonał, że dobry los warto do siebie zapraszać, otwierając mu szeroko drzwi. Być może nie ma recepty na szczęście, trzeba jednak mu czasami pomóc. Coraz rzadziej spotykamy na ulicy kominiarza, rozsypaną sól po prostu zamiatamy, ale zbite lustro nadal wywołuje ciarki na plecach, a czarnego kota na wszelki wypadek omijamy z daleka. "Księga dobrych wróżb" to nie...

"Księga dobrych wróżb" to nie tylko opowieść o obyczajach, przesądach, dobrych wróżbach, ale także źródło inspiracji do zabawy i tworzenia własnych, prywatnych zaklęć.

źródło opisu: Hachette Livre Polska, 2003

Moni | 2013-12-30