Sztuka wróżbiarstwa dla początkujących

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
„Divination for Beginners: Reading the Past, Present & Future”
978-83-7377-422-3
magia, wróżbiarstwo, wróżby,
vilandra

Teraz i Ty możesz zostać wróżbitą, nawet jeśli nie posiadasz zdolności parapsychicznych ani nadzwyczajnych umiejętności Wróżbiarstwo jest sztuką polegającą na poznawaniu rzeczy niewiadomych przy pomocy określonych narzędzi lub obserwacji. Czytając z kart, kamieni, kształtu chmur, interpretując symbole zawarte w snach czy przedmiotach, używając rozkładów Tarota czy I Ching zrozumiesz przeszłość,przeanalizujesz teraźniejszość i odkryjesz przyszłość.

Książka zawiera ponad 70 sposobów wróżb pochodzących z różnych części świata i różnych okresów historycznych. Informacje na temat wróżb przedstawione zostały wraz z opisami odpowiednich technik mających zapewnić szybkie dostrzeganie możliwych wydarzeń w przyszłości, uzyskiwanie odpowiedzi na postawione pytania oraz oferuje pomoc w podejmowaniu trudnych decyzji. Wiedza zawarta w publikacji opiera się na ponad 20-letnich badaniach i doświadczeniach prowadzonych przez autora, który przez całe swoje życie zajmował się magią i opublikował kilkadziesiąt książek.

Dzięki tej publikacji znajdziesz wróżby najbardziej przemawiający do Ciebie, poczujesz magię i będziesz komunikować się ze światem, w którym znajdziesz mnóstwo odpowiedzi.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/sztuka-wrobiarstwa-dla-pocztkujcych-p-6204.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/sztuka-wrobiarstwa-dla-pocztkujcych-p-6204.html

vilandra | 2012-07-16
Przeczytana: 14 lipca 2012

Scott Cunningham ( ur. 1956r.) był amerykańskim pisarzem, autorem kilku książek nawiązujących do religii neopogańskiej "Wicca". W jego dorobku pisarskim znajdziemy także kilkadziesiąt publikacji traktujących o magii, wróżbiarstwie czy ziołolecznictwie. Był przyjacielem znanych okultystów, takich jak Raymond Buckland, należał do rodziny "Serpent Stone Family" oraz otrzymał III stopień inicjacji, jako członek tego sabatu. Nauki tajemne praktykował przez ponad 20 lat, a jego książki przetłumaczono na wiele języków. W 1983 r. pokonał raka. Niestety, w 1990 podczas trasy w stanie Massachusetts zdiagnozowano u niego AIDS z zapaleniem opon mózgowych. Cierpiał na kilka infekcji i zmarł w marcu 1993 roku. Miał 36 lat.
"Sztuka wróżbiarstwa dla początkujących" to kolejna książka autorstwa Scotta Cunninghama, której wydania podjęło się Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z tą pozycją, bo od dawna chciałam zgłębić tajniki magii. Jak się okazało to...

fictioninme | 2016-08-31
Przeczytana: 2016 rok