Opowieści wróżki Alicji

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
83-88351-36-2
ezoteryka, wróżby, opowieści
Juliab3

Książka adresowana jest do tych osób, które potrzebują pocieszenia, zachęty, inspiracji, nadziei, wiary, miłości, mądrości życiowej i humoru. Autentyczna i ciepła oraz niepowtarzalna opowieść o życiu i doświadczeniach, które ono przynosi.

źródło okładki: www.ezosfera.pl

książek: 1946
skarbka78 | 2015-12-13
Na półkach: Przeczytane, Polskie, 2015
Przeczytana: 13 grudnia 2015

Książka została napisana przez tarocistkę. To jeden z powodów dla których przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które odbierają życie całym sobą, tzn. zarówno wyobraźnią, jak też intuicją, duszą i sercem. Na pewno zostanie źle odebrana przez racjonalistów, którzy nie pozwalają dojść do głosu niczemu poza rozumem. Czytelnik znajdzie tu 35 fantastycznych, krótkich opowieści. Inspiracją do ich napisania były osobiste przeżycia autorki i jej praca z kartami. Odnajdziemy tu wspomnienia z dzieciństwa - poznamy małą Alę, która mieszka w starym domu na skraju lasu, otoczonym sadem, wraz z dziadkami i przecudownym, pradziadkiem. Dziewczynka zaludnia swoje życie wyimaginowanymi istotami, które zajmują miejsca realnych i wypełniają pustkę. Już wtedy wie, że chce kiedyś zostać pisarką i to marzenie po wielu latach jej się spełnia. Na kartach książki dorastamy wraz z Alą, która przemienia się w licealistkę a później poważną studentkę polonistyki Alicję, żonę, matkę, później także...

Kinia | 2017-01-28
Przeczytana: 28 stycznia 2017

Nie kupiłam tej książki specjalnie, ot promocja i ładna okładka, może będzie ciekawie.. Przeczytałam ją w 1,5h i jestem zachwycona! Lekkie pióro, opowieści z życia wzięte, w każdej z nich jakiś przekaz dla nas. Osoby o otwartym sercu czeka wiele wzruszeń. Zdecydowanie polecam i już zaczynam szukać innych pozycji tej autorki :)

Marta Mrugasiewicz | 2017-05-01
PiórkoAngeliki | 2015-06-10