Karty cygańskie

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
karty, wróżby, wróżbiarstwo
Ola_K

Karty Cygańskie pomogą zrozumieć trudne wyroki losu. Wybrałam je ponieważ zawsze znajduję w nich słowa pociechy dla zagubionych na wertepach bezdroży, w poszukiwaniu iskierki nadziei, śladu uśmiechu i słów, które zagłuszą ból duszy. Karty Cygańskie potrafią zmienić łzy w kropelki rosy, lśniące w blasku słońca, o świcie. Niosą mądrość i wiedzę zawartą w symbolach. Uczą jak omijać przeszkody na...

Karty Cygańskie potrafią zmienić łzy w kropelki rosy, lśniące w blasku słońca, o świcie. Niosą mądrość i wiedzę zawartą w symbolach. Uczą jak omijać przeszkody na drodze do celu, korzystać z chwili i uśmiechu losu. Pokazują człowieka, który nie ugina się pod ciężarem trosk, lecz wytrwale podąża przed siebie poddawany nieustannej ewolucji w walce z prawami przyrody.
W sprawach najtrudniejszych wskazują bramę prowadzącą w lepsze jutro.

źródło opisu: https://talizman.pl/inne/7218-karty-cygaskie-9788373770010.html

źródło okładki: https://talizman.pl/inne/7218-karty-cygaskie-9788373770010.html