Liczby życia: co numerologia mówi o Tobie i innych

Okładka książki Liczby życia: co numerologia mówi o Tobie i innych Violetta Kuklińska-Woźny
Okładka książki Liczby życia: co numerologia mówi o Tobie i innych
Violetta Kuklińska-Woźny Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2010-01-01
2010-01-01
978-83-7377-405-6
numerologia liczby astrologia wróżby

„Jedna liczba – wiele informacji”

Matematyka jest królową nauk. Nie ma się co dziwić, skoro liczby tak wiele za sobą kryją. Dzień, miesiąc i rok urodzenia – to wszystko ma duże znaczenie dla każdego z nas. W oparciu o te dane, można się też sporo dowiedzieć o innych, rozszyfrować ich, poznać słabe oraz mocne strony, szanse i zagrożenia dla danych osób. Liczby mogą także zdradzić, jaki jest czyjś potencjał i co powinno się zrobić, jak żyć, aby rozwijać się tak, jak należy, kierować się w dobrym kierunku. To kiedy się urodziliśmy, ma w takim razie wpływ na to, jak ukształtował się nasz charakter, jak również w którą stronę może on zmierzać. Także imię i nazwisko mają znaczenie, choć tutaj ten temat niestety nie został rozwinięty. Numerologia jest nauką niezwykle interesującą, która odkrywa przed nami wiedzę o charakterze ludzi i ich możliwościach, o tym w jaką stronę mogą się rozwinąć oraz nie tylko. Książka „Liczby życia. Co numerologia mówi o tobie innych” przedstawia nam to wszystko. Dzięki niej możemy zacząć nasze obcowanie z tą dziedziną.

Pozycja ta jest zgrabnie podzielona na rozdziały, dzięki czemu łatwo w niej wszystko znaleźć. Rozprawia o drodze życiowej, ewolucji duszy, liczbach dnia urodzenia, miesiąca, roku, o momentach przełomowych, cyklach i nie tylko. Można również dowiedzieć się z niej, jaki jest związek pomiędzy karmą a numerologią. Wszystko opisane jest dość szczegółowo, wskutek czego możemy wiele dowiedzieć się o sobie i swoich predyspozycjach. Książka ta napisana jest językiem zrozumiałym i prostym w odbiorze (nie zaś jakimś wydumanym, co niekiedy zdarza się w podobnych pozycjach),co zdecydowanie działa na plus tej publikacji. Wiele można się dowiedzieć z tego utworu, szkoda jedynie, że zostało w nim pominięte np. znaczenie imion i nazwisk, tylko przez chwilę wspomniane. Niemniej jednak reszta zagadnień jest opisana skrupulatnie. Poza tym szata graficzna jest prosta, wszystko jest przejrzyste, łatwe do odszukania i zrozumienia.

To było moje pierwsze spotkanie z numerologią i ze szczerym zainteresowaniem czytałam o osobowościach, jakiś głównych cechach, predyspozycjach zawodowych, jak i partnerskich. Wyliczałam wcześniej naturalnie swoją liczbę drogi życia oraz z chęcią dowiadywałam się, jakie też cechują mnie możliwości czy podejście do różnych spraw. To samo tyczyło się liczb miesiąca urodzenia, dnia i roku, przy których również znalazłam dokładne charakterystyki. Jako że do takich rzeczy mimo wszystko podchodzę z przymrużeniem oka, to byłam pod wrażeniem, iż większość tego, co czytałam, miała odzwierciedlenie w moim życiu. Ta publikacja dała mi do myślenia, szczególnie na temat tego, jak chciałabym, by potoczyło się moje dalsze życie. Pozycja ta może obudzić człowieka i pokazać mu, jak to z nim naprawdę jest i jakie ma szanse w życiu. Choć naturalnie nie musi on w to uwierzyć. Jednak już samo zastanowienie się na tymi sprawami może okazać przydatne.

„Liczby życia. Co numerologia mówi o tobie innych” jest pozycją ciekawą, która z pewnością zasługuje na uwagę. Osoby interesujące się tą dziedzina bądź też pragnące dowiedzieć się o niej czegoś, powinny sięgnąć po tę publikację, gdyż może ona odpowiedzieć na niektóre ich pytania, jak i przedstawić ciekawą wiedzę, która praktycznie sama wchodzi do głowy. Mimo że to dopiero moje początki w tej tematyce, to naprawdę się zaciekawiłam, dlatego możliwe jest, że dalej będę szukać na ten temat jakiś informacji, co jest wynikiem przeglądania tego utworu. Chcesz poznać prawdziwą naturą niektórych osób, dowiedzieć się czegoś o innych lub o sobie? Zacząłeś się zastanawiać nad tym, co takiego zwykłe cyfry mogą za sobą kryć? Jeżeli tak, to nie skreślaj tej książki, a porozglądaj się za nią. Serdecznie polecam.

„Jedna liczba – wiele informacji”

Violetta Kuklińska-Woźny urodziła się 1959 roku w Świdnicy. Mieszka i pracuje jako nauczyciel przedmiotów ekonomicznych w szkole ponadgimnazjalnej w Świdnicy. Przywiązuje ogromną wagę do pracy nad samą sobą. Praktykuje jogę i medytację, lubi podróże. Od 12 lat interesuje się parapsychologią. Jej pasją jest numerologia. W 1998 roku uzyskała certyfikat o specjalności parapsychologicznej. Odbyła liczne szkolenia w zakresie: nieinwazyjnych metod poznawania człowieka, hipnozy, odmiennych stanów świadomości, tatry jogi, psychologii, relaksacji, energii kolorów, psychografologii, NLP, z fizyki radiestezji i geomancji oraz numerologii.

Od dłuższego czasu byłam zainteresowana numerologią. Chciałam w końcu przeczytać książkę, która dostarczyłaby mi wystarczającą ilość informacji w mało skomplikowany sposób i oto taką książkę znalazłam.

"Liczby życia. Co numerologia mówi o tobie i innych" to wartościowa pozycja, która zadowoli wymagającego czytelnika. Autorka już na samym wstępie wprowadza nas w świat numerologii. Wyjaśnia nam mechanizm działania, poglądy na ten temat i inne kwestie.
Książka nauczy jak wyliczyć swoją liczbę życia i przedstawi szczegółową charakterystykę każdej osobie. Jestem pod wrażeniem wyczerpujących opisów i wielu informacji podanych przez autorkę. Ponadto książka zawiera pomocnicze rysunki i tabele.
Jestem numeryczną 8 i to zaskakujące jak wiele rzeczy znajdujących się w książce odzwierciedlało moją osobowość i zachowanie. Czasami wręcz nie dowierzałam i wtedy sprawdzałam liczbę życiową znajomych, czytałam i znów byłam pod wrażeniem! To naprawdę niesamowite.

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z powyższą pozycją gdyż jest warta uwagi. Ta książka wprowadzi Was w magiczny świat liczb. Dla osób interesujących się numerologią jest to pozycja obowiązkowa. Gorąco polecam!

,,Violetta Kuklińska-Woźny daje Ci niezwykłą szansę. Dzięki niej poznasz cele życiowe i perspektywy każdej osoby. Dowiesz się, jaki kierunek przybierze w procesie ewolucji jej dusza i jakie staną przed nią wyzwania. Przewidzisz nastanie poszczególnych pór roku w życiu każdego człowieka i dowiesz się, jak uprzyjemnić sobie ten czas. A przede wszystkim poznasz prawdziwą naturę dowolnej osoby. A to jest możliwością wręcz bezcenną w dzisiejszym świecie."

Violetta Kuklińska-Woźny to wybitny mumerolog z wieloletnim doświadczeniem. Kobieta to także autorka bestsellerowych publikacji z tej dziedziny.

Każdemu z nas przypisana jest liczba związana z naszym dniem urodzenia, miesiącem, rokiem. Człowiek posiada także swoją cyfrę, ja mam 3. Wszystko jest bardzo szczegółowo opisane, mi większość informacji zgadzała się z moim charakterem. A jak by to było u Was?

Poradnik jest napisany językiem zrozumiałym, wszystko jest bardzo dokładnie opisane. Bardzo szybko idzie odnaleźć interesujące nas informacje.

Każdy z nas znajdzie na pewno coś dla siebie. Dzięki tej pozycji możemy dowiedzieć się nowych informacji o sobie i skonfrontować informacje z rzeczywistością.

Naszą liczbę możemy obliczyć poprzez zsumowanie wszystkich, aby pozostała jednocyfrowa. Na przykład, jeśli urodziłam się w 1992 roku liczymy tak : 1+9+9+2=21=2+1=3.

,,Liczby życia" polecam szczególnie tym, którzy interesują się tym tematem i pragną dowiedzieć się czegoś nowego w tej dziedzinie.

Moja ocena : 7/10

Violetta Kuklińska-Woźny urodziła się w 1959r. w Świdnicy. Ukończyła Akademię Ekonomiczną na wydziale inżynieryjno - ekonomicznym we Wrocławiu i studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim we Wrocławiu w zakresie doradztwa zawodowego. Mieszka i pracuje jako nauczyciel przedmiotów ekonomicznych w szkole ponadgimnazjalnej w Świdnicy. Przywiązuje ogromną wagę do pracy nad samym sobą. Praktykuje jogę i medytację. Lubi podróże. Od 12 lat interesuje się parapsychologią. Jej pasją jest numerologia. W 1998 r. uzyskała certyfikat o specjalności parapsychologicznej. Ukończyła Akademię Astrobiologii w Łodzi. Odbyła liczne szkolenia w zakresie: nieinwazyjnych metod poznawania człowieka, hipnozy, odmiennych stanów świadomości, tatry jogi, psychologii, relaksacji, energii kolorów, psychografologii, NLP, z fizyki radiestezji i geomancji oraz numerologii. Szczególną miłością obdarzyła psychografologię i numerologię.

W rączki wpadła mi jedna z pozycji Pani Violetty, a mianowicie "Liczby życia. Co numerologia mówi o Tobie i innych". Od zawsze interesowałam się numerologią, zastanawiałam się co liczby mogą powiedzieć o człowieku, więc gdy otrzymałam powyższą pozycję, od razu zaczęłam czytać o sobie.

Violetta Kuklińska-Woźny w swojej książce wprowadza nas w świat numerologii. Jasno napisany wstęp wyjaśnia nam pewne sprawy, poglądy na ten temat, czy chociażby mechanizm działania. Aby nie popaść w chaos podczas odczytywania swojej drogi życia, Violetta w jednym z początkowych rozdziałów uczy, jak obliczyć, jaką liczbą jesteśmy:

"Przykład wyliczenia drogi życia dla osoby urodzonej 14.05.1984r.
Wibrację liczby drogi życia obliczamy: 1+4+0+5+1+9+8+4=32
Sprowadzamy liczbę 32 do liczby jednocyfrowej 3+2=5 Liczba 5 stanowi wibrację liczby drogi życiowej." [str. 24]

W moim przypadku liczba drogi życiowej wynosi 3, także przeczytałam wszystkie informacje dotyczące mojej osoby. Violetta Kuklińska-Woźny opracowała wiele dziedzin życia. Przeskakując po rozdziałach można wiele się o sobie dowiedzieć. Czytając tylko informacje na temat liczby życiowej 3, a także liczby dnia mojego urodzenia itd. dowiedziałam się naprawdę wiele rzeczy o sobie. Część z nich już wiedziałam i co może zaskoczyć wielu czytelników - sprawdziło się. Cechy osobowości, zainteresowania, upodobania - to wszystko ma miejsce w życiu realnym już teraz. Czytając "Liczby życia. Co numerologia mówi o Tobie i innych" miałam wrażenie, że rozmawiam z jasnowidzem, który siedzi przede mną i mówi wszystko, co wyczytał z mojej twarzy czy ręki.

Aby nie być gołosłowną, przejrzałam także rozdziały dotyczące bliskich mi osób. Cechy osobowości sprawdziły się. Upodobania także. Zachowanie w pewnych okolicznościach również. Wiadomo, każdy z nas może odebrać książkę inaczej. Jedni ludzie w nią wierzą, inni patrzą z przymrużeniem oka, a jeszcze inni uważają to za głupstwo. Sięgając po książkę nie brałam wszystkiego na poważnie, dzięki czemu poczułam się miło zaskoczona. Wiem czego unikać, jak poradzić sobie w wielu kwestiach.

Książkę polecam każdemu, kto interesuje się numerologią, a także tym, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego o sobie, bądź sprawdzić, czy książka nie kłamie. ;)

Tarot, astrologia, numerologia należą do grona moich zainteresowań... Jednak do tej pory numerologii poświęcałam zdecydowanie najmniej uwagi. Pogłębianie tematu musiałam zakończyć po zdobyciu podstawowych informacji... Dlaczego? Wcale nie dlatego, że nie jest to interesujące zagadnienie! I też nie dlatego, iż brakuje mi chęci czy czasu! Lecz dlatego, że dość ciężko jest znaleźć kompletny, godny polecenia podręcznik, który dobrze wprowadzi interesantów, dokładnie i klarownie przedstawi temat i szczegółowo objaśni zagadnienia bardziej wymagającym czytelnikom.

Większość publikacji przedstawia temat bardzo powierzchownie. Podaje podstawowy sposób wyliczenia swojej drogi życia, następnie krótką charakterystykę przypisaną każdej cyferce i to by było na tyle. Nawet w sieci trzeba się naszukać, żeby znaleźć coś więcej... A przecież numerologia to taki złożony, głęboki temat! Dzięki cyfrom, które rządzą naszym życiem możemy się dowiedzieć bardzo dużo o sobie i innych! Dzięki numerologii poznamy swoje słabe i mocne strony, dowiemy się w jakim zawodzie będziemy czuli się najlepiej, jaki partner będzie dla nas odpowiedni, a także jakie problemy zdrowotne mogą nas spotkać. Długo nie mogłam znaleźć interesującej pozycji przedstawiającej zagadnienie numerologii. Jednak pewnego dnia przyleciała do mnie książka z zaprzyjaźnionego wydawnictwa, która już objętością obiecywała, że znajdę w niej więcej niż się spodziewam!

"Liczby życia. Co numerologia mówi o tobie i innych" to wartościowa pozycja, która zadowoli bardziej wymagających interesantów, oczekujących więcej niż powierzchownych informacji! Ja jestem miło zaskoczona! Książka ta nauczy każdego, jak wyliczyć swoją liczbę życia, a następnie przedstawi dokładną, szczegółową charakterystykę osobowości osoby urodzonej pod każdą cyfrą! Zaczynając od lat dzieciństwa i wczesnej młodości, kończąc na późnym okresie starości!

Każda charakterystyka jest napisana bardzo wyczerpująco i zawiera informacje takie jak: główne cechy osobowości, nasze wady i zalety, predyspozycje, podejście do pracy, rodziny, partnerstwa. Jest też wskazany partner jaki jest najbardziej odpowiedni dla osób z poszczególną wibracją liczbową. Ponadto dowiemy się jakie wibracje niesie nam dzień naszego urodzenia!

Ta książka to niemal kompendium wiedzy numerologicznej! Dokładne, szczegółowe opisy, wyczerpujące informacje! Pomocnicze rysunki, tabele. A wszystko to schowane w jednej książce, która zachęca czytelnika również szatą graficzną! Masa niezbędnych informacji, a wszystko to posegregowane w rozdziały. Rozmieszczone w idealnym porządku! Bardzo zachęcająca pozycja! Jedyne czego było mi brak w tej pozycji, to dodatkowy rozdział o numerologii ukrytej w naszych imionach i nazwiskach! Ponieważ nie każdy wie, że każdej literze przypisana jest liczba... a stąd prosta droga do wyliczenia wibracji liczbowej z naszego imienia oraz nazwiska! Ten rozdział również bardzo by mnie interesował, gdyż ciekawe jest zagadnienie dość często spotykane, ale nie do końca jasne... Dlaczego niektórzy ludzie zmieniają się po zmianie imienia? Dlaczego kobieta, po zamążpójściu staję się inna? Może właśnie ma na to wpływ zmiana nazwiska? Może właśnie wibracja liczbowa nowego nazwiska niesie jej dodatkowe cechy?

Już od pierwszych naszych chwil na tym świecie, kształtuje się nasza osobowość, nasz charakter i szczególne predyspozycje, a wszystko to ma wpływ na naszą przyszłość! Liczby odgrywają w naszym życiu wielką rolę, choć nie wszyscy w to wierzymy i nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę! Data urodzenia, godzina urodzenia, a nawet adres zamieszkania, czy imię i nazwisko mają na nas ogromny wpływ! I pod każdym z tym szczegółów kryją się liczby, które rządzą naszym światem! Tak, rządzą... Pieniądz - król i władca obecnych czasów - jest liczbą! Matematyka, nie na darmo nazywana jest królową nauk! Wszystko możemy sprowadzić do liczb... One kryją się wszędzie!

Więc zachęcam do odkrycia liczb, które rządzą Waszym życiem! Ta książka doskonale wprowadzi Was w ten tajemniczy świat liczb i dzięki niej dowiecie się o sobie wielu rzeczy! Natomiast dla osób interesujących się numerologią, jest to pozycja obowiązkowa!

• Półka 2024
  • Ulubione ♥
  • Przebudzenie/ezoteryka
  • Z polecenia
  • Ezoteryka
  • W kolejce do czytania
  • Książka

Dodaj cytat z książki Liczby życia: co numerologia mówi o Tobie i innych