Karty uzdrawiającej mocy

Wydawnictwo: Czerwony Słoń
Medicine Cards

Poradnik wróżenia. Książka ta prezentuje niepowtarzalny i pełen mocy system wróżebny, czerpiący ze starodawnej mądrości i tradycji indiańskich szamanów. Autorzy w przystępny sposób przedstawiają metodę wróżenia, opartą zarówno na obyczajach Czejenów, Irokezów, Azteków, Majów, jak i innych kultur, gdzie doceniano moc i mądrość zwierząt. Obecnie ponad milion ludzi na całym świecie używa Kart Uzdrawiającej Mocy do odnajdywania odpowiedzi na życiowe pytania i zrozumienia indywidualnego celu życia.
"Karty Uzdrawiającej Mocy" to międzynarodowy bestseller, przetłumaczony do tej pory na 16 języków. Dotychczas sprzedano już ponad milion egzemplarzy na całym świecie.
Po raz pierwszy prezentowane w Polsce. W komplecie znajdują się 52 karty do wróżenia doskonale wykonane oraz książka z interpretacjami poszczególnych kart i ich układów. Wszystko razem w eleganckim opakowaniu.

źródło opisu: http://czerwonyslon.home.pl/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.

Książka i zestaw kart ze zwierzętami totemicznymi, z których każda symbolizuje co innego- np inne cechy charakteru (całości dopełnia kilka pustych kart, na które doświadczeni w tej dziedzinie mogą nanieść dowolne zwierzęta, jakich- ich zdaniem- brakuje w zestawie kart). Do kompletu kart dołączona jest książka z opisem, jak posługiwać się Kartami Uzdrawiającej Mocy, oraz symboliką każdej z ponad 50-ciu kart z zestawu.
Przyznam, że początkowo (choć sama kupiłam zestaw w sklepie ezoterycznym) podchodziłam do tej "zabawy" w sposób dość powierzchowny. Jednak, gdy któryś raz z rzędu, zarówno mnie, jak i znajomym, czy osobom z rodziny zaczęły "wychodzić" te same prawie karty (wyciąga się ich kilka- w zależności od wersji, na którą zdecydujemy się wróżąc) stwierdziłam, że "coś" musi być w tej tajemniczej talii kart. Tym bardziej, że w moc zwierząt- choćby spisaną na kartach i będącą symboliką pewnych cech, wierzę.
Polecam ten zbiór miłośnikom run (są od run na pewno ciekawsze), tarota...