Niech Cię zauważą! Obudź w sobie charyzmę

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Charyzma -- Twoja ukryta moc Superbohaterka historii własnego życia * Wypracuj entuzjazm i pozytywne nastawienie * Dowiedz się, jak korzystać z mowy ciała * Stwórz własny, niepowtarzalny styl Powiedz szczerze. Jesteś szarą myszką, która modli się, by któregoś dnia ktoś ją zauważył i docenił wszystkie zalety, talenty i urodę? A może jesteś kobietą pewną siebie, świadomą swojego...

Charyzma -- Twoja ukryta moc
Superbohaterka historii własnego życia

* Wypracuj entuzjazm i pozytywne nastawienie
* Dowiedz się, jak korzystać z mowy ciała
* Stwórz własny, niepowtarzalny styl

Powiedz szczerze. Jesteś szarą myszką, która modli się, by któregoś dnia ktoś ją zauważył i docenił wszystkie zalety, talenty i urodę? A może jesteś kobietą pewną siebie, świadomą swojego uroku i całego zastępu innych cnót? Jeśli wydaje Ci się, że nie reprezentujesz modelu numer dwa, choć skrycie o tym marzysz, mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Ta przebojowa babka tkwi w Tobie i czeka, by się wreszcie uwolnić. Daj jej szansę!

Stare powiedzenie mówi -- jesteś tym, co jesz. Psychologia zajmująca się zagadnieniem charyzmy idzie jeszcze dalej -- wyglądasz tak, jak o sobie myślisz. Charyzma bowiem to nie cecha genetyczna, dostępna tylko dla wybrańców. Możesz się jej nauczyć, doskonalić i wreszcie osiągnąć perfekcję. Jesteś niezwykła -- zawsze taka byłaś i nadszedł czas, by cały świat to zauważył. Tylko dziesięć kroków dzieli Cię od wielkiej zmiany w Twoim życiu. Masz ochotę iść na całość?
Odnajdywanie siebie w sobie

* Odkryj swoje ukryte uczucia i śmiało je okazuj.
* Stawiaj na szczerość, ona prowadzi do harmonii.
* Wsłuchaj się w siebie i ludzi, którzy Cię otaczają.
* Przekraczaj granice, wyznaczaj sobie odważne cele.

Emili | 2015-03-15
Monika Adamska | 2015-02-22