Krystyna i Rapier

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Nacia900

Jest to książka opowiadająca o pięknej kobiecie i jej rycerzu który szlachetnie poświęcał się dla dobrej sprawy, oraz o intrygach i knowaniach przez które musieli przejść dobrzy ludzie. Opowieść z okresu Wojny Trzydziestoletniej

źródło opisu: allegro.pl

doliwaq | 2014-07-03
Przeczytana: 02 lipca 2014

Przyjemna książka, ale nie wgłębiając się w fabułę - raczej powieść płaszcza i szpady bez skomplikowanych intryg i zwrotów akcji. Bohater przystojny i nieśmiertelny, piękna i beznadziejne zakochana w nim dziewczyna, zazdrosny i ambitny jej mąż, a w tle wojna Trzydziestoletnia na Pomorzu. Jest też paru oprych, zarówno wyżej jak i niżej postawionych. Więc wszystko jest - wszystko czego potrzebuje powieść przygodowa. Ale w gruncie rzeczy nic specjalnego.