Tweety! Uciekające klejnoty

Wydawnictwo: Siedmioróg
978-83-7568-036-2
Tiger

Podczas uroczystego balu w Klubie Snoba znikają klejnoty obecnych na sali dam! Na szczęście mały detektyw Tweety jest w pobliżu - gotowy do schwytania złodzieja. Druga z serii minipowieści o przygodach uroczego kanarka Tweety’ego i niesfornego kota Sylwestra. Książeczka zawiera kilka łamigłówek i zabaw logicznych, a także grę planszową.

źródło opisu: Wydawnioctwo Siedmioróg, 2008

źródło okładki: siedmioróg.pl

Magdalena | 2017-06-24
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 21 czerwca 2017

Bardzo przyjemna książeczka. Szybko się ją czytało. Dobra dla wszystkich. Nie tylko dla dzieci ;).

Alicja | 2017-03-28
Na półkach: Przeczytane, 2017