Naga prawda

Tłumaczenie: Janina Iwańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pokusa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Tke Bare Facts
83-283-0488-5
angielski
Jolantino

Dopiero po pewnym czasie Haley uświadomiła sobie, że podjęła niebezpieczną grę. Działała jednak pod przymusem. Otrzymanie etatu w redakcji znanego magazynu dla kobiet zależało od tego, czy napisze odkrywcze artykuły na temat seksu. W tej sytuacji niedoświadczona Haley postanowiła nadrobić braki w edukacji seksualnej. Odszukała Dylana,którego poznała na studiach, aby udzielił jej kilku lekcji. Wkrótce zdała sobie sprawę, że manipulowanie uczuciami nie prowadzi do niczego dobrego...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: chomikuj.pl

Ania C | 2013-05-09
Przeczytana: maj 2013

Bardzo mi sie podoba ta ksiazka. Wracam do niej czasami zeby poprawic sobie humor:) Zabawna, seksowna, czarujaca:)

kadraaa | 2013-11-04
Na półkach: Przeczytane, Ebook, Erotyk
Przeczytana: 04 listopada 2013

książka lekka, wiadomo od początku jak to się skończy. opisy nie powalają. zakończenie równie przewidywalne jak cała książka. jeśli sięgamy po tą książkę jako coś na odprężenie to na pewno dobry wybór.

Izka | 2015-06-22
Na półkach: Rok 2015, Przeczytane
Przeczytana: 22 czerwca 2015

Niby fajny pomysł, ale jak dla mnie zbyt oczywiste. Dobre na plażę i tylko w czytniku bo wersji papierowej szkoda miejsca w walizce:)

agateczka5 | 2014-01-07

Ciężko się od niej oderwać ;) POLECAM

Monika | 2012-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2012

najlepsza książka tego typu do tej pory :) chce się czytać nie odchodząc

Thanith | 2013-04-30
Przeczytana: 28 kwietnia 2013

nie jest zła, ale nie ma też rewelacji

Asia | 2016-10-06
Przeczytana: 06 października 2016