Szybkie Pięć Przemian na różne okazje

Seria: Pięć przemian. Przepisy wegetariańskie
Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl
Krystyna

Niniejszą publikacją chcę zachęcić zarówno tych z Was, którzy chcieliby gotować według Pięciu Przemian, ale uważając, że to tylko "długie sterczenie przy garach", rezygnują z tej kuchni, oraz tych, którzy już w pięciu smakach przykładnie i cierpliwie gotują, lecz potrzebują urozmaicenia w postaci szybkich potraw. Szybkie Pięć Przemian zawiera 53 nowe przepisy na różne okazje: - od imienin i...

Szybkie Pięć Przemian zawiera 53 nowe przepisy na różne okazje:

- od imienin i urodzin począwszy,
- poprzez obiady, czy kolacje rodzinne,
- na wizytach niespodziewanych gości skończywszy.

Tym razem, obok obowiązkowych w kuchni Pięciu Przemian dań na ciepło, królują sałatki. Znajdziecie tu zarówno takie, które robi się w przysłowiowe 5 minut, jak i te z gotowanych składników. Wybór jest spory - od lekkich mieszanek warzywnych, do pożywnych, mogących stanowić samodzielne danie, sałatek.

źródło opisu: www.EscapeMagazine.pl

źródło okładki: www.EscapeMagazine.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!