Lato według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pięć Przemian. Przepisy wegetariańskie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl
978-83-61744-49-8
Krystyna

Lato według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie to fascynująca podróż po Pięciu Przemianach w towarzystwie Moniki Biblis. Tym razem Monika skupiła się na letnich potrawach wegetariańskich. Jeśli jesteś wegetarianinem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wypróbuj letnie, wegetariańskie przepisy zgodne z filozofią Pięciu Przemian i przekonaj się o sile chińskiej medycyny naturalnej. Jeśli...

Jeśli nie jesteś wegetarianinem, to... pozostań sobą! Letnie dania wegetariańskie według Pięciu Przemian to doświadczenia kulinarne ze składnikami, które na pewno i tak doskonale znasz.

Publikacja w całości poświęcona jest gotowaniu latem. Zawiera 50 sprawdzonych przepisów wegetariańskich w kategoriach:

- Zupy (11)
- Dania ciepłe (13)
- Sałatki (10)
- Dodatki (5)
- Desery (5)
- Napoje (6)

Szczegółowy spis potraw dostępny jest w zakładce "Spis treści".

Publikacja (jak każda inna autorstwa Moniki) zawiera również praktyczne tabele pięciu smaków.

Przepisy zawarte w książkach autorki nie powtarzają się!

Jeśli znasz poprzednie książki Moniki to ta również Ci się spodoba!

źródło opisu: www.EscapeMagazine.pl

źródło okładki: www.EscapeMagazine.pl