Kuchnia Pięciu Przemian dla dzieci zdrowych i alergicznych

Monika Biblis Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl Seria: Pięć przemian. Przepisy wegetariańskie kulinaria, przepisy kulinarne
EscapeMagazine.pl
pięć przemian kuchnia pięciu przemian alergicy AZS
kulinaria, przepisy kulinarne
Pięć przemian. Przepisy wegetariańskie
pięć przemian kuchnia pięciu przemian alergicy AZS

Podoba mi się rozsądkowe i ostrożne, ale skuteczne podejście autorek. Na stronie wydawnictwa można znaleźć dużo pozytywnych opinii, że ta książka pomaga alergikom. Ja gotuję z tą książką zdrowemu synkowi i nie mam osobistej wiedzy i doświadczenia z alergiami.

• Kulinaria