Wiosna według Pięciu Przemian

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Pięć Przemian. Przepisy wegetariańskie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl
978-83-61744-48-1
Krystyna

Wiosna według Pięciu Przemian. Przepisy wegetariańskie to fascynująca podróż po Pięciu Przemianach w towarzystwie znanej autorki Moniki Biblis. Tym razem Monika skupiła się na wiosennych potrawach wegetariańskich. Jeśli jesteś wegetarianinem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wypróbuj wegetariańskie przepisy zgodne z filozofią Pięciu Przemian i przekonaj się o mocy chińskiej medycyny...

Jeśli jesteś wegetarianinem, to trafiłeś we właściwe miejsce. Wypróbuj wegetariańskie przepisy zgodne z filozofią Pięciu Przemian i przekonaj się o mocy chińskiej medycyny naturalnej.

Jeśli nie jesteś wegetarianinem, to... pozostań sobą! Wiosenne dania wegetariańskie według Pięciu Przemian to doświadczenia kulinarne ze składnikami, które na pewno doskonale znasz.

Publikacja w całości poświęcona jest gotowaniu wiosną. Zawiera 56 sprawdzonych przepisów wegetariańskich w kategoriach:

- Zupy (10)
- Dania ciepłe (15)
- Sałatki (6)
- Dodatki (10)
- Przetwory z owoców i warzyw (6)
- Słodkie przekąski (4)
- Napoje (4)

Szczegółowy spis potraw dostępny jest w zakładce "Spis treści".

Publikacja (jak każda inna autorstwa Moniki) zawiera również praktyczne tabele pięciu smaków.

Przepisy zawarte w książkach autorki nie powtarzają się!

Jeśli znasz poprzednie książki Moniki to gwarantujemy,
że na pewno będziesz zadowolona.

źródło opisu: www.EscapeMagazine.pl

źródło okładki: www.EscapeMagazine.pl