Czego nie dowiesz się od lekarza

Tłumaczenie: Marek Czekański
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub dla ciebie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
The new mom's manual.
83-89076-09-8
poradniki
KAROLLA

*Kiedy wyjść na pierwszy spacer? *Co robić, gdy niemowlę nie chce jeść lub chce jeść bez końca? *Czy podawać smoczek? *Czy przyjmować gości? *Czy wyjeżdżać z dzieckiem do znajomych, na weekend, na urlop? *Jak dostosować swój biologiczny rytm do rytmu dnia niemowlęcia? I tysiąc innych, drobnych spraw urastających do rangi problemu, gdy zdobywamy doświadczenie metodą prób i błędów. Książka jest...

*Kiedy wyjść na pierwszy spacer?
*Co robić, gdy niemowlę nie chce jeść lub chce jeść bez końca?
*Czy podawać smoczek?
*Czy przyjmować gości?
*Czy wyjeżdżać z dzieckiem do znajomych, na weekend, na urlop?
*Jak dostosować swój biologiczny rytm do rytmu dnia niemowlęcia?
Książka jest zbiorem ponad 800 porad od mam, które okres niemowlęctwa swoich pociech mają już za sobą, a tutaj dzielą się swoimi pom ysłami. Niektóre wykluczają się lub zaprzeczają sobie nawzajem, ale jak nie ma dwojga takich samych dzieci, tak nie ma jednego do ni ch podejścia. Trzeba wypracować swoje własne, znajdując otuchę w tym, że to, co dzisiaj się wydarza, jest naturalne i, niestety, prz eminie.

źródło opisu: Okładka

wioleta | 2016-11-10