Mężczyzni. Podręczna instrukcja obsługi

Tłumaczenie: Monika Kiersnowska
Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

O czym naprawdę myślą? Jak z nimi postępować? Humor, anegdoty z życia par, rady i wskazówki. Niebywale zabawny podręcznik "obsługi" mężczyzn. Co mają na myśli, prawiąc komplementy? Jak z nimi postępować, by osiągnąć zamierzony cel? Kiedy są chorzy naprawdę, a kiedy i dlaczego symulują? Wszystko, co kobieta powinna wiedzieć o mężczyźnie.

LifeOnMars | 2011-02-05
Na półkach: Mam, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Kupiłam ją w Realu za 6 zł (oczywiście po przecenie). Pani Trixi uświadomiła mi w sposób bardzo przystępny i zabawny co robię dobrze, a co źle w postępowaniu z facetami. Niektóre jej 'sztuczki' zastosowałam w swoich relacjach damsko- męskich i... działają ;-) Polecam!

Petrova | 2013-03-15
Na półkach: Przeczytane, Inne
Przeczytana: 15 marca 2013

Odrobina prawdy, odrobina przesady, jednak z humorem co mi się bardzo podobało i właśnie dlatego nie ocenie jej źle. Wręcz przeciwnie. Kilka zdań przeczytałam na głos mojemu mężczyźnie i nie powiem przyznał mi rację śmiejąc się oczywiście.

Hekate | 2012-04-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Inne

książka genialna!
tylko trzeba do niej podejść z lekkim przymrużeniem oka
co niektórzy faceci bardzo się nią bulwersują ale jak na mój gust jest w niej sporo prawdy.
szybko się czyta a przy okazji można się nieźle pośmiać :)

Maarrttaa | 2016-05-08
Przeczytana: 08 maja 2016