Mężczyzni. Podręczna instrukcja obsługi

Tłumaczenie: Monika Kiersnowska
Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

O czym naprawdę myślą? Jak z nimi postępować? Humor, anegdoty z życia par, rady i wskazówki. Niebywale zabawny podręcznik "obsługi" mężczyzn. Co mają na myśli, prawiąc komplementy? Jak z nimi postępować, by osiągnąć zamierzony cel? Kiedy są chorzy naprawdę, a kiedy i dlaczego symulują? Wszystko, co kobieta powinna wiedzieć o mężczyźnie.

LifeOnMars | 2011-02-05
Na półkach: Przeczytane, Mam
Przeczytana: 2010 rok

Kupiłam ją w Realu za 6 zł (oczywiście po przecenie). Pani Trixi uświadomiła mi w sposób bardzo przystępny i zabawny co robię dobrze, a co źle w postępowaniu z facetami. Niektóre jej 'sztuczki' zastosowałam w swoich relacjach damsko- męskich i... działają ;-) Polecam!

Petrova | 2013-03-15
Na półkach: Przeczytane, Inne
Przeczytana: 15 marca 2013

Odrobina prawdy, odrobina przesady, jednak z humorem co mi się bardzo podobało i właśnie dlatego nie ocenie jej źle. Wręcz przeciwnie. Kilka zdań przeczytałam na głos mojemu mężczyźnie i nie powiem przyznał mi rację śmiejąc się oczywiście.

lolipop13 | 2016-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2016

Książka typu lekka, łatwa i przyjemna. Trochę humoru, garść stereotypów związanych z płciami, poradnikowy styl. Nie jest to książka wybitna, raczej takie czytadło na zimowe popołudnie lub na podróż pociągiem. W zasadzie nic odkrywczego, poradniczek jakich wiele. Można przeczytać, ale lepiej nie oczekiwać fajerwerków.

Hekate | 2012-04-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Inne

książka genialna!
tylko trzeba do niej podejść z lekkim przymrużeniem oka
co niektórzy faceci bardzo się nią bulwersują ale jak na mój gust jest w niej sporo prawdy.
szybko się czyta a przy okazji można się nieźle pośmiać :)

MagdalenaZ | 2018-05-05
Przeczytana: kwiecień 2016