Mężczyzni. Podręczna instrukcja obsługi

Monika Kiersnowska
Świat Książki
poradniki
Monika Kiersnowska

Książka typu lekka, łatwa i przyjemna. Trochę humoru, garść stereotypów związanych z płciami, poradnikowy styl. Nie jest to książka wybitna, raczej takie czytadło na zimowe popołudnie lub na podróż pociągiem. W zasadzie nic odkrywczego, poradniczek jakich wiele. Można przeczytać, ale lepiej nie oczekiwać fajerwerków.

Odrobina prawdy, odrobina przesady, jednak z humorem co mi się bardzo podobało i właśnie dlatego nie ocenie jej źle. Wręcz przeciwnie. Kilka zdań przeczytałam na głos mojemu mężczyźnie i nie powiem przyznał mi rację śmiejąc się oczywiście.

książka genialna!
tylko trzeba do niej podejść z lekkim przymrużeniem oka
co niektórzy faceci bardzo się nią bulwersują ale jak na mój gust jest w niej sporo prawdy.
szybko się czyta a przy okazji można się nieźle pośmiać :)

Kupiłam ją w Realu za 6 zł (oczywiście po przecenie). Pani Trixi uświadomiła mi w sposób bardzo przystępny i zabawny co robię dobrze, a co źle w postępowaniu z facetami. Niektóre jej 'sztuczki' zastosowałam w swoich relacjach damsko- męskich i... działają ;-) Polecam!

Dyskusje

• Inne