100 sekretów ludzi szczęśliwych

The 100 simple secrets of happy people
83-7391-881-7
poradniki
Olcia

Wszyscy możemy być szczęśliwi i mamy do tego prawo. Ta książka, oparta na wynikach badań naukowych, proponuje 100 prostych rad i przykładów na to, jak można znaleźć szczęście i na czym ono polega. Każdy rozdział zawiera jakieś ważne stwierdzenie uzupełnione przykładem. Od wskazówek absolutnie podstawowych - uświadomienia sobie, że twoje życie ma cel i sens, że wcale nie musisz za każdym razem wygrywać, czy że należy mieć realistyczne oczekiwania - po rady praktyczne: gdy idziesz spać, nie myśl o kilku rzeczach naraz, nie zachowuj się agresywnie wobec przyjaciół rodziny, nie myl dostatku z sukcesem i nie zastanawiaj się, co by było gdyby...

edwarella | 2016-04-27
Przeczytana: 26 kwietnia 2016

Bardzo pozytywna książka :)
Motywuje, dodaje otuchy na każdej stronie, a do tego bardzo szybko się czyta. Idealna na jeden dzień (idealna żeby przeczytać jeszcze raz i kolejny raz i ciągle kiedy ma się "dołka").
Plusem są te wszystkie autentyczne badania nad ludzkim szczęściem oraz przykłady z życia różnych ludzi.
Najlepszym rozdziałem (który wywołał u mnie śmiech) był rozdział 94. pt.: "Czytaj książki" - no oczywiście, że będę, do tego nie trzeba mnie namawiać. Książki są moim hobby, które daje mi radość :)

axa99999 | 2014-07-26

Optymistyczna, motywująca, uświadamia wiele ważnych wartości w życiu, których nie doceniamy. Przyjemnie się czyta, nie raz do niej powracałam. Gorąco polecam.

| 2014-01-04
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, My world

Wg mnie książka w jakimś stopniu motywująca. Jeżeli wahacie się czy po nią sięgnąć - sięgnijcie. Przyjemnie się czyta, polecam!

magda | 2016-11-19
mariola | 2016-10-26