Świat Magdy M. Wydanie rozszerzone

Wydawnictwo: W.A.B.
Magda M, film, telewizja, serial

Skąd właściwie wzięła się Magda M. i dlaczego jest Magdą, a nie na przykład Pauliną? Co robił na planie serialu Placido Domingo? Jak Joanna Brodzik walczyła z alergią na sierść kota? Co Paweł Małaszyński naprawdę sądzi o granym przez siebie Piotrze Korzeckim? To już drugie wydanie Świata Magdy M. Znajdziecie w nim uaktualnione wiadomości o serialu, a także wywiady z nowymi gwiazdami: Beatą Tyszkiewicz, Jackiem Poniedziałkiem, Janem Nowickim i Magdą Zawadzką. Aktorzy i twórcy serialu ujawniają zakulisowe tajemnice związane z produkcją czwartej serii Magdy M., a znane postaci ze świata mediów i show-biznesu mówią, czym urzekła ich ta historia. Sama Magda zaś przedstawia niepublikowane dotąd wyznania. Zapraszamy do świata Magdy M.!

źródło opisu: http://www.wab.com.pl/?ECProduct=522

źródło okładki: http://www.wab.com.pl/?ECProduct=522

Katarzyna Domańska | 2015-03-02
Przeczytana: 2008 rok

Jeżeli ktoś tak jak ja, pomimo tego, że serial już od bardzo dawna nie leci w tv (czasami można gdzieś okazyjnie znaleźć powtórki - lecą i nagle urywają się w środku sezonu), nadal wspomina serial z J. Brodzik i P. Małaszyńskim z sentymentem - książka jest idealna!

"Magda M." zapadła mi głęboko w pamięć. Był to bodajże pierwszy serial, którym się tak ekscytowałam. Szkoda, że już nie robią takich produkcji, tylko bezmyślnie kopiują pomysł.

Książka jest świetnym uzupełnieniem serialu. Dużo zdjęć z planu (ale nie tylko), ciekawostek (zwłaszcza tych z życia prywatnego aktorów oraz oczywiście postaci przez nich granych), informacje i zarys bohaterów (kto jest kim i dlaczego) itp. Fajnie jest powrócić do fabuły.

Polecam wszystkim fanom serialu Magda M.!

Alex | 2012-09-14
Przeczytana: 26 października 2012

mój ulubiony serial więc cudowna książka ;)

Midsummer12 | 2015-02-14

Dla fana serialu pozycja obowiązkowa:)

santana | 2012-07-21

Dla fanów serialu.:)