Okładka książki Co zrobić, żeby mężczyzna oszalał na twoim punkcie ?

Co zrobić, żeby mężczyzna oszalał na twoim punkcie ?

Autor:
poradniki
typ
papier
taczka
6,09 (11 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Co powinna zrobić kobieta, by być szczęśliwa z mężczyzną? Jak być pożądaną, docenianą i adorowaną - od poznania się po codzienne życie w małżeństwie? Na czym polega "prawo atrakcyjności"? Książka pełna humoru, psychologicznej prawdy i konkretnych wskazówek do natychmiastowego wykorzystania. - Ty jesteś bodźcem, mężczyzna jest reakcją - tłumaczy autorka. - Gdy opanujesz grę w bodziec i reakcję, będziesz księżniczką. Jeśli nie, wkrótce staniesz się Kopciuszkiem.

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2011

źródło okładki: http://www.fabryka.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
hienka7 | 2013-02-28
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 28 lutego 2013

Mnie niestety ta książka nie zachwyciła - nic nowego się nie dowiedziałam, a niektóre rady autorki wręcz wydały mi się śmieszne. Jedyną zaletą książki jest to że jest niewielkiego rozmiaru i szybko można przeczytać. Polecać nie będę.

Charlie1608 | 2013-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2013

Idealna książka na zdołowany wieczór dla kobiety, która chce coś zmienić. Masz męża, chłopaka lub jestes singielką - a i tak znajdziesz tu coś dla siebie ;) Polecam ;)

EnOka | 2011-07-10

Byłam pozytywnie zaskoczona. Jest w niej kilka rad naprawdę przydatnych i skutecznych. Polecam tą książkę.

Katarzyna | 2013-09-24

Kalendarium literackie
  • John Irving
    73. rocznica
    urodzin
    Na tym sprośnym świecie [...] jest się czyjąś żoną albo czyjąś dziwką - albo na najlepszej drodze do stania się jedną czy drugą. A jeśli nie pasujesz do żadnej z tych kategorii, dają ci do zrozumienia, że coś jest z tobą nie w porządku
  • Peter Straub
    72. rocznica
    urodzin
    […] nigdy nie można być zbyt szczupłym ani zbyt bogatym.
  • Dorota Wellman
    54. rocznica
    urodzin
    Mogę sobie nie kupić czegoś do jedzenia, ale książkę kupię zawsze. Poluję na wybrane tytuły jak rasowy myśliwy. Czekam na targi książek, bo wiem, że żniwa będą obfite. Jestem szczęśliwa, kiedy tarabanię ciężkie torby z Pałacu Kultury. Nie mogę się doczekać, kiedy w domu otworzę książkę i zacznę nową... pokaż więcej
  • Marek Nowakowski
    80. rocznica
    urodzin
    Żyj po swojemu, własnym życiem, właśnie, dlatego, że ono jest twoje. Można je połączyć z cudzym, ale nie rezygnując z siebie. Bo wtedy, gdy przestaje się być sobą, gdy chce się być tylko tym, co pragną widzieć w nas inni, najłatwiej jest przegrać.
  • Piotr Sztompka
    71. rocznica
  • Szolem Alejchem
    130. rocznica
    urodzin
    Baba zawsze zostaje babą; nie darmo rzekł król Salomon, że pośród tysiąca kobiet ani jednej możliwej nie znalazł. Całe szczęście, dalibóg, że nie ma dziś mody na kilka żon.
  • Maria Józefacka
    73. rocznica
    urodzin
    Warto żyć, jeśli przez każdego z nas wpadnie promień słońca w mroki niepogody.
  • Murray Newton Rothbard
    89. rocznica
  • Philip K. Dick
    33. rocznica
    śmierci
    Nie wiedział wtedy, że utrata zmysłów bywa czasami najwłaściwszą reakcją na rzeczywistość.
  • Jarosław Iwaszkiewicz
    35. rocznica
    śmierci
    A potem przyjdzie śmierć: wszystko rozwiązując niczego nie wyjaśni. Odejdziemy tak, jakeśmy żyli: osobno. Świat nasz własny i jedyny musi nam wystarczyć do śmierci i po śmierci. Byle tylko nie zgłębiać tej myśli do końca, byle tylko nie przemyśleć tego fizycznie. Obumieranie rąk, mącenie się myśli,... pokaż więcej
  • David Herbert Lawrence
    85. rocznica
    śmierci
    Mężczyzna może swoim ciałem być dla kobiety żywym kluczem do całego świata.
  • Horace Walpole
    218. rocznica