Okładka książki Co zrobić, żeby mężczyzna oszalał na twoim punkcie ?

Co zrobić, żeby mężczyzna oszalał na twoim punkcie ?

Autor:
poradniki
typ
papier
taczka
6.09 (11 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Co powinna zrobić kobieta, by być szczęśliwa z mężczyzną? Jak być pożądaną, docenianą i adorowaną - od poznania się po codzienne życie w małżeństwie? Na czym polega "prawo atrakcyjności"? Książka pełna humoru, psychologicznej prawdy i konkretnych wskazówek do natychmiastowego wykorzystania. - Ty jesteś bodźcem, mężczyzna jest reakcją - tłumaczy autorka. - Gdy opanujesz grę w bodziec i reakcję, będziesz księżniczką. Jeśli nie, wkrótce staniesz się Kopciuszkiem.

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2011

Opinie czytelników
hienka7 | 2013-02-28
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 28 lutego 2013

Mnie niestety ta książka nie zachwyciła - nic nowego się nie dowiedziałam, a niektóre rady autorki wręcz wydały mi się śmieszne. Jedyną zaletą książki jest to że jest niewielkiego rozmiaru i szybko można przeczytać. Polecać nie będę.

Charlie1608 | 2013-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2013

Idealna książka na zdołowany wieczór dla kobiety, która chce coś zmienić. Masz męża, chłopaka lub jestes singielką - a i tak znajdziesz tu coś dla siebie ;) Polecam ;)

EnOka | 2011-07-10

Byłam pozytywnie zaskoczona. Jest w niej kilka rad naprawdę przydatnych i skutecznych. Polecam tą książkę.

Katarzyna | 2013-09-24

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku