Co zrobić, żeby mężczyzna oszalał na twoim punkcie ?

Tłumaczenie: Aldona Zaniewska
Wydawnictwo: Świat Książki
Wie man einen Mann restlos um den Verstand bringt
9788324720941
poradniki
joanna

Co powinna zrobić kobieta, by być szczęśliwa z mężczyzną? Jak być pożądaną, docenianą i adorowaną - od poznania się po codzienne życie w małżeństwie? Na czym polega "prawo atrakcyjności"? Książka pełna humoru, psychologicznej prawdy i konkretnych wskazówek do natychmiastowego wykorzystania. - Ty jesteś bodźcem, mężczyzna jest reakcją - tłumaczy autorka. - Gdy opanujesz grę w bodziec i reakcję, będziesz księżniczką. Jeśli nie, wkrótce staniesz się Kopciuszkiem.

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2011

źródło okładki: http://www.fabryka.pl

aAtlanta | 2016-04-23
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki, 2016
Przeczytana: 24 lutego 2016

No co zrobić?
Nie byłam tak zdesperowana, aby ją przeczytać. Serio. Po prostu koleżanka mi powiedziała, że książka jest typowo mojego myślenia. Co nie znaczy, że wszystko w niej mi sie podobało.
Faktycznie motywacja po tej książce jest taka, jak facet nie ma kasy, to lepiej sobie go odpuścić. No bo on nie może kupić ci nowych butów od Prady czy bielizny od VS. Według mnie takie myślenie jest trochę przestarzałe, bo jestem pewna, że żadna młoda dziewczyna nie myśli o tym, aby znaleźć sobie bogatego chłopaka, lecz bogatego mądrością. Oczywiście nie mówię o wszystkich. Po prostu lepiej mieć mądrego, z którym można coś razem osiągnąć, niż mieć wszystko podane na tacy i tego nie doceniać. Myślę, że jedyny dobry przepis jest tu tylko ten przed wypadek na randkę, co zrobić, aby czuć się pewnie i wyglądać oszałamiająco. A reszta jest totalnie przestarzała, kiczowata i niewarta uwagi. Lecz desperatce wszystko można wybaczyć.
Krótko. Nie polecam.

hienka7 | 2013-02-28
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 28 lutego 2013

Mnie niestety ta książka nie zachwyciła - nic nowego się nie dowiedziałam, a niektóre rady autorki wręcz wydały mi się śmieszne. Jedyną zaletą książki jest to że jest niewielkiego rozmiaru i szybko można przeczytać. Polecać nie będę.

Yaslanna | 2016-01-17
Przeczytana: 30 grudnia 2015

Nic ciekawego się z niej nie dowiedziałam, ale jest napisana sympatycznie i z humorem.

Charlie1608 | 2013-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2013

Idealna książka na zdołowany wieczór dla kobiety, która chce coś zmienić. Masz męża, chłopaka lub jestes singielką - a i tak znajdziesz tu coś dla siebie ;) Polecam ;)

EnOka | 2011-07-10

Byłam pozytywnie zaskoczona. Jest w niej kilka rad naprawdę przydatnych i skutecznych. Polecam tą książkę.

Patrycja | 2018-01-05
Katarzyna | 2016-08-13