Co zrobić, żeby mężczyzna oszalał na twoim punkcie ?

Autor:
poradniki
typ
papier
taczka
6,09 (11 ocen i 3 opinie)

Opis książki

Co powinna zrobić kobieta, by być szczęśliwa z mężczyzną? Jak być pożądaną, docenianą i adorowaną - od poznania się po codzienne życie w małżeństwie? Na czym polega "prawo atrakcyjności"? Książka pełna humoru, psychologicznej prawdy i konkretnych wskazówek do natychmiastowego wykorzystania. - Ty jesteś bodźcem, mężczyzna jest reakcją - tłumaczy autorka. - Gdy opanujesz grę w bodziec i reakcję, będziesz księżniczką. Jeśli nie, wkrótce staniesz się Kopciuszkiem.

źródło opisu: Wydawnictwo Świat Książki, 2011

źródło okładki: http://www.fabryka.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
hienka7 | 2013-02-28
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 28 lutego 2013

Mnie niestety ta książka nie zachwyciła - nic nowego się nie dowiedziałam, a niektóre rady autorki wręcz wydały mi się śmieszne. Jedyną zaletą książki jest to że jest niewielkiego rozmiaru i szybko można przeczytać. Polecać nie będę.

Charlie1608 | 2013-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2013

Idealna książka na zdołowany wieczór dla kobiety, która chce coś zmienić. Masz męża, chłopaka lub jestes singielką - a i tak znajdziesz tu coś dla siebie ;) Polecam ;)

EnOka | 2011-07-10

Byłam pozytywnie zaskoczona. Jest w niej kilka rad naprawdę przydatnych i skutecznych. Polecam tą książkę.

Katarzyna | 2013-09-24

Kalendarium literackie
  • Terry Pratchett
    67. rocznica
    urodzin
    Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
  • Nelle Harper Lee
    89. rocznica
    urodzin
    Ale ja, zanim będę mógł żyć w zgodzie z innymi ludźmi, przede wszystkim muszę żyć w zgodzie z sobą samym. Jedyna rzecz, jaka nie podlega przegłosowaniu przez większość, to sumienie człowieka.
  • Alistair MacLean
    93. rocznica
    urodzin
    - Słyszałeś o SKGP? - Jasne. Stowarzyszenie Kierowców Grand Prix. - Właśnie. No więc SKGP postanowiło, że dla naszego bezpieczeństwa, zawodników i widzów, należy skreślić Harlowa z listy z listy kierowców Formuły 1. Chcemy, żeby nie miał prawa wstępu na żaden tor w Europie. Wiesz, że on pije? - Kto... pokaż więcej
  • Christian Jacq
    68. rocznica
    urodzin
    ... miłość to taki potok, który znosi wszelkie tamy i zalewa istotę ludzką bez reszty.
  • Ian Rankin
    55. rocznica
  • Roberto Bolaño
    62. rocznica
    urodzin
    Nadszedł dzień, kiedy postanowiłem zerwać z literaturą. Zerwałem. Nie ma w tym kroku żadnej traumy poza poczuciem wolności. To tak, między nami mówiąc, jak przestać być prawiczkiem. Co za ulga! Zerwanie z literaturą, to znaczy zerwanie z pisaniem, by ograniczyć się wyłącznie do czytania!
  • Jan Izydor Sztaudynger
    111. rocznica
    urodzin
    On gotyk, ona barok. Renesans zjawi się za rok.
  • Daniel Passent
    77. rocznica
    urodzin
    My nazywamy tenisówki felony shoes (buty przestępcze), bo oni je często noszą [handlarze narkotyków]. Kurtka skórzana, kosztowna, ale na nogach tenisówki.
  • Sven Lindqvist
    83. rocznica
  • Michael H. Hart
    83. rocznica
  • Lois Duncan
    81. rocznica
    urodzin
    W jakiś sposób wspomnienia radosne bardziej bolą niż wspomnienia smutne, bo dotkliwiej zdajemy sobie sprawę, że należą do przeszłości bezpowrotnie.
  • Stefania Grodzieńska
    5. rocznica
    śmierci
    I wszystko byłoby pięknie, gdybym nie zauważyła skrzywienia na twarzach moich czytelników. Zdaje się, że Wam się to opowiadanie nie podoba... A, przepraszam, co Państwo w tej chwili robią? Przepraszam za wyrażenie, byczą się Państwo, tak? Opowiadania satyryczne się czyta, tak? Znamy takich, co mają... pokaż więcej
  • Ludwig Tieck
    162. rocznica
    śmierci
    Nazbyt często to, co szlachetne i wielkie, bywa zapomniane i poniżane przez ludzi małego ducha.
  • Kazimierz Gołba
    63. rocznica