Nlp Zwycięzców. Sportowy Trening Umysłu I Ciała

Wydawnictwo: Sensus
poradniki

Skoncentrowana ewolucja osiągnięć * Przygotowania mentalne i fizyczne * Rozwijanie pozytywnych przekonań * ćwiczenia i techniki NLP wykorzystywane w sporcie NLP na start Słuchając wypowiedzi Adama Małysza, polskich siatkarek czy innych sportowców nie można oprzeć się wrażeniu, że odpowiednie przygotowanie psychologiczne jest równie ważne, co zaprawa fizyczna. zawodnicy niemal w każdym wywiadzie wspominają o jakichś aspektach psychologii sportu. Każde sprawozdanie z meczu l

jamnik_sst | 2016-07-09

Książka jest ok, szukałem w niej pewnych kwestii, oczekiwałem po niej pewnych kwestii i patrzyłem na nią sceptycznie, zniechęcony moda na KOŁCZÓW.

Koniec, końców znalazłem w niej te kilka kwestii których szukałem.

Wniosek. Samo NLP nie jest złe, jest przydatne, źli są ludzie przez NLP opętani ;) Pozdrawiam.

Pan_Szafa_M | 2014-01-03
Przeczytana: 29 maja 2013

Myślałem, że będzie coś ciekawego. Zawiodłem się. Moim zdaniem nie można tak wywyższać treningu umysłowego nad treningiem ciała. Może po prostu tego nie rozumiem...

Kamil Rak | 2012-02-03
Przeczytana: 03 czerwca 2012