Oświadczyny

Cykl: Skandynawska Saga. Hannah (tom 36)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Kjorestepar
Amanda

Sebjorg nie może uwierzyć, że Alline gotowa jest złożyć na nią donos, narażając ją tym samym na surową karę za ukrywanie podczas wojny dezertera. Niestety, przyjaciółka nie może pogodzić się z tym, że Sebjorg odrzuciła zaloty Augustina. Ta jednak zawsze traktowała brata Alliny po przyjacielsku i nie czyniła mu żadnych nadziei. Jej serce bije mocniej dla innego mężczyzny. Czy on żywi wobec niej...

Ta jednak zawsze traktowała brata Alliny po przyjacielsku i nie czyniła mu żadnych nadziei. Jej serce bije mocniej dla innego mężczyzny. Czy on żywi wobec niej równie gorące uczucia?

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2010

Tiril | 2016-08-16