Prezent na gwiazdkę. Przewrotna zemsta

6 (18 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
The Boss's Christmas Seduction. His High-Stakes Holiday Seduction
romans, wpółczesny
Amanda

Podczas gwiazdkowego przyjęcia między Holly Christmas i jej szefem Connorem Knightem nawiązuje się romans. Kiedy kilka tygodni później Holly odkrywa, że jest w ciąży, postanawia uciec. Connor próbuję ją jednak powstrzymać i oferuje jej pomoc… Minął rok, odkąd Trent Hightower rozstał się z Paige McCauley po nieudanej nocy. Kiedy spotykają się ponownie, Trent zachowuje się tak, jakby jej nigdy...

Minął rok, odkąd Trent Hightower rozstał się z Paige McCauley po nieudanej nocy. Kiedy spotykają się ponownie, Trent zachowuje się tak, jakby jej nigdy wcześniej nie widział. Paige poczuła się dotknięta. Postanawia uwieść, a następnie porzucić dawnego kochanka.

źródło opisu: Harlequin, 2011

ewka | 2016-09-07

Prezent na gwiazdkę

Kate | 2016-02-11
Na półkach: Przeczytane, ~ HQ

Prezent na gwiazdkę - Yvonne Lindsay

wiola | 2015-12-06

Pierwsze opowiadanie znacznie lepsze od pierwszego, nawet dla tego jednego warto sięgnąć po tą książkę. Zważywszy na czas przed świętami i specjalny rodzaj książek jaki staram się w tym okresie czytywać jest nawet miło spędzało się z nią czas.

weretiana | 2014-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2014

No wiecie co przy tym to się nawet popłakałam (chodzi o część "Prezent na gwiazdkę"). Tak strasznie mi było szkoda tej Holli (wspomnę że puściła się ze swoim szefem Connorem który oczywiście był niczym boski Adonis) która została porzucona w dzieciństwie przez matkę. Może zobaczyłam w niej kawałek siebie i dla tego tak strasznie wziął mnie ten Harlequin? Nie będę tu opisywać o co loto w tym romansidle, przeczytaj sama a się dowiesz o czym "mówię". Ahhhh mieć takiego Connora u boku - uwierz mi każda by chciała!
POLECAM ! (choć to tylko króciutki harlequin)