Praktyczny przewodnik po konstelacjach rodzinnych - Joy Manne

Wydawnictwo: New Dawn
poradniki

Joy Manne Praktyczny przewodnik po konstelacjach rodzinnych Mądrość konstelacji rodzinnych w życiu codziennym New Dawn Warszawa 2008 okładka miękka 78 stron z okładki: To szczególna książka. Jest długo oczekiwanym wprowadzenim do spraw, które pokazują konstelacje rodzinne. I jest to niezwykle piękna i ogrzewająca duszę lektura z zaskakującymi wskazówkami, jak nasze życie oraz nasze związki uczynić bogatszymi i bardziej spełnionymi. Dziękuję Ci za tę cudowną książkę. Jestem pewien, że znajdzie ona drogę do serc wielu czytelników. z poważaniemBert Hellinger Polecamy również inne książki z Biblioteki Hellingerowskiej.

AsiaBed | 2016-09-13
Małgorzata | 2016-04-28