Rak. 50 kroków po poznaniu diagnozy

Wydawnictwo: Ravi
poradniki

Naszym największym wrogiem nie jest choroba, lecz rozpacz. Cel tej książki jest dwojaki: pomóc Ci w rozważeniu głównych kwestii, powstających po zapoznaniu się z diagnozą, oraz zachęcić do wprowadzenia w życie wszechstronnego programu zdrowotnego, który sam skonstruujesz i który będzie cieszył się najwyższym stopniem Twojego zaufania. Książka ta jest nastawiona na działanie, które zmaksymalizuje szanse całkowitego wyzdrowienia przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości życia. Potraktuj ją jako przewodnik po dostępnych ci środkach powrotu do zdrowia na najbliższe dwa lata (taką rozpiętość ma rozsądna perspektywa wyzdrowienia). Strategie są opracowane przede wszystkim z myślą o osobie, która właśnie poznała diagnozę. Jeśli usłyszałeś słowa: To rak , znajdziesz tu informacje konieczne, by opanować strach, przeanalizować szczegóły rozpoznania oraz zastosować możliwie najbardziej skuteczny program zintegrowanego leczenia.

Icing_Sugar | 2015-06-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015