Depresja nastolatka

Tłumaczenie: Magdalena Ciszewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia i Wiara". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: W drodze
Stressed or depressed
978-83-7033-623-3
wiara, psychologia, sepresja, nastolatki
Karol

Książka jest bardzo szerokim, wszechstronnym, szczegółowym i praktycznym poradnikiem dla rodziców dorastających dzieci. Autorzy, ojciec i córka w dwugłosie i w oparciu o swe wieloletnie doświadczenie zawodowe i rodzinne przedstawiają kompendium wiedzy i porad o charakterze psychologiczno-medyczno-farmakologiczno-duchowym, mających pomóc rodzicom zbuntowanych, zestresowanych lub będących na skraju depresji nastolatków we właściwym zachowaniu się w trudnych sytuacjach i szukaniu odpowiedniej pomocy.

Paweł Krawczyk | 2016-03-26
Ala | 2016-01-25