The World's Most Infamous Murders

Wydawnictwo: Hamlyn Publishing Group Limited
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura faktu
Wkp

Part of a series of books which examines real-life stories that have made newspaper headlines around the world, this features infamous murder stories.

źródło opisu: http://www.amazon.com/The-Worlds-Most-Infamous-Murders/dp/0425108872

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/2842177-the-wor...»

Wkp | 2012-06-28

Świetna, wciągająca książka, która naprawdę potrafi przerazić tym, do jakich okrucieństw zdolny jest człowiek wobec drugiego człowieka. Mamy tu i Kubę Rozpruwacza i Syna Sama i im podobnych z Bonnie i Clydem włącznie, i choć pozycja ta nie wyczerpuje bynajmniej tematy (głównie z powodu lat jakie minęły od jej wydania), to warto ja przeczytać. Ku przestrodze. Szczególnie dla tych, którzy pod hasłem psychopata widzą jedynie chwytne, medialne nazwy.