Pojedynek na oceanie

Tłumaczenie: Sławomir Maskiewicz
Wydawnictwo: Bellona
Dorota

Powieść wojenna autora Rejsu Szarego Wilka. Początkowe miesiące II wojny światowej, Wielka Brytania znajduje się o krok od klęski. Churchill postanawia poprosić o pomoc Stany Zjednoczone. O spotkaniu obu mężów stanu dowiadują się Niemcy, którzy próbują zatopić konwój brytyjskiego premiera. Od atlantyckiego pojedynku zależą losy wojny i świata...

źródło opisu: www.merlin.pl

źródło okładki: www.merlin.pl

Grażyna | 2015-03-22

Pyniu85 | 2014-01-26
Przeczytana: 25 stycznia 2014

Hmmm dosyć długo trwało przeczytanie tej książki, mimo iż krótka. Temat na znakomitą powieść coś w stylu "co by było gdyby..." autor zaprzepaścił jednak szansę na stworzenie dobrej powieści, książka krótka, akcja niesłychanie poplątana i trzeba czytać z dużą uwagą bo łatwo można zgubić się w gąszczu bohaterów i miejsc akcji. Plusy są a jakże, cena bo obecnie to około 10 złotych no i mimo wszystko zakończenie.

Samozwaniec | 2013-03-10
Przeczytana: lipiec 2012

Krótka i tania książka. Plus za niezłą historię dla miłośników II W.Ś. na morzu i niestety duży minus za kompletnie nierealne, moim zdaniem, zakończenie.

Dorota | 2013-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2013

Zważywszy na fakt, że książkę kupiłam na wyprzedaży za niecałe 10 zł uważam, że były to bardzo dobrze wydane pieniądze.

Kinga | 2013-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2013

Ani starcie okrętów, ani lekki wątek miłosny nie były szczególnie ciekawe, a 'skakanie' akcji po wszystkich możliwych perspektywach było wręcz denerwujące.
To, że książka nie jest za długa jest jej wielkim plusem.

Patryk | 2018-01-07
Somebody22 | 2014-01-07