Pojedynek na oceanie

Bellona
2007-01-01
2007-01-01
Sławomir Maskiewicz
pojedynek na oceanie; wilson; II wojna światowa

Hmmm dosyć długo trwało przeczytanie tej książki, mimo iż krótka. Temat na znakomitą powieść coś w stylu "co by było gdyby..." autor zaprzepaścił jednak szansę na stworzenie dobrej powieści, książka krótka, akcja niesłychanie poplątana i trzeba czytać z dużą uwagą bo łatwo można zgubić się w gąszczu bohaterów i miejsc akcji. Plusy są a jakże, cena bo obecnie to około 10 złotych no i mimo wszystko zakończenie.

Krótka i tania książka. Plus za niezłą historię dla miłośników II W.Ś. na morzu i niestety duży minus za kompletnie nierealne, moim zdaniem, zakończenie.

Zważywszy na fakt, że książkę kupiłam na wyprzedaży za niecałe 10 zł uważam, że były to bardzo dobrze wydane pieniądze.

Ani starcie okrętów, ani lekki wątek miłosny nie były szczególnie ciekawe, a 'skakanie' akcji po wszystkich możliwych perspektywach było wręcz denerwujące.
To, że książka nie jest za długa jest jej wielkim plusem.

To, że książka nie jest za długa jest jej wielkim plusem.

• Posiadam (audiobooki)
  • moje
  • Morze

Dodaj cytat z książki Pojedynek na oceanie