Misiaczkowe Przedszkole

Wydawnictwo: Martel
978-83-61178-28-6
przedszkole
madzia

W tej książeczce poznacie wesołe misiaczki z Misiaczkowego przedszkola. Sympatyczne rodzeństwo – Ula i Krzyś oraz ich przyjaciele właśnie zaczęli chodzić do przedszkola. Ciekawi jesteście jak wyglądał ich pierwszy dzień w przedszkolu i jakie przygody na nich czekały, czy pani Misia Danusia była fajną panią przedszkolanką? Na te pytania znajdziecie odpowiedź czytając opowiadania o misiaczkach...

W tej książeczce poznacie wesołe misiaczki z Misiaczkowego przedszkola.
Na te pytania znajdziecie odpowiedź czytając opowiadania o misiaczkach przedszkolakach.
A może uda Wam się znaleźć w książeczce przepis na świetną zabawę z przyjaciółmi?
Piękne kolorowe ilustracje przeniosą Was na leśną polanę, gdzie poznacie również innych mieszkańców lasu.
Zapraszamy wszystkie Dzieci i ich Rodziców do Misiaczkowego przedszkola.

źródło opisu: http://martel-ksiazki.pl/index.php?route=product/p...(?)

źródło okładki: http://martel-ksiazki.pl/index.php?route=product/p...»

Basia | 2014-11-03

Uwielbiam język Bertowskiej, ilustracje przecudowne, ciepłe, miłe, klimatyczne, przyjazne, zabawne.

Anna | 2013-03-11
Przeczytana: 11 marca 2013

Kolejna pozycja w biblioteczce mojego synka, której lektura sprawiła nam obojgu sporo radości. Historia misiaczkowego rodzeństwa Uli i Krzysia, którzy rozpoczynają przygodę z przedszkolem. Mój synek słuchał z ogromnym zainteresowaniem opowieści o budowie przedszkola przez misie i bobry, a później wesołych historyjek o zabawach w nim organizowanych. Polecam jako lekturę, która ułatwia wytłumaczenie dziecku jak radosny i pożyteczny może być pobyt w przedszkolu:)

ladyizabela | 2017-11-14
Na półkach: Przeczytane, 2017
Khaleesi | 2015-05-14
Na półkach: Przeczytane, Dla synków
Przeczytana: 13 maja 2015
madzia | 2012-06-26