Wojtusiowe smutki

Wydawnictwo: Progres
10 (2 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
dzieci, przedszkole, problem, otyłość
Indianka

Krótka wierszowana historyjka terapeutyczna o pulchniutkim chłopcu, z którego śmieją się dzieci w przedszkolu.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Łukasz Michta | 2016-01-16
Przeczytana: 2014 rok

Wojtusiowie smutki to ładna bajeczka edukacyjna o małym pulchnym chłopcu. Dzięki niej w łatwy sposób może pokazać dzieciom, że każdy jest inny i nie wolno śmiać się z drugiej osoby.

Magdalena Nowak | 2015-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2015

Cudowna książka dla dzieci. Napisana w przyjemny, prosty sposób, z bardzo mądrym morałem na końcu. Do tego rysunki przykuwające uwagę dzieci. Polecam każdemu! Czyta się szybko i miło.

Indianka | 2014-08-13
Przeczytana: luty 2014

To jest moja własna książeczka, chętne osoby zapraszam do skontaktowania się ze mną w celu wysyłki =)