Misiaczkowe Przedszkole

literatura dziecięca
39 min.
978-83-61178-28-6
przedszkole

Uwielbiam język Bertowskiej, ilustracje przecudowne, ciepłe, miłe, klimatyczne, przyjazne, zabawne.

Kolejna pozycja w biblioteczce mojego synka, której lektura sprawiła nam obojgu sporo radości. Historia misiaczkowego rodzeństwa Uli i Krzysia, którzy rozpoczynają przygodę z przedszkolem. Mój synek słuchał z ogromnym zainteresowaniem opowieści o budowie przedszkola przez misie i bobry, a później wesołych historyjek o zabawach w nim organizowanych. Polecam jako lekturę,...

• Domowa biblioteka
  • Półeczka dla dzieci