Zwierzaki mają głos. Poznaj sekretny język psów i kotów.

Tłumaczenie: Anna Redlicka
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
PetSpeak
83-200-2732-2
flora i fauna
Koma

Ta niezwykła książka pomoże Ci poznać Twojego czworonożnego przyjaciela. Spojrzysz na świat jego oczami. Dzięki niej możliwe stanie się wychowanie pupila na odpowiedzialnego i pełnego oddania członka rodziny. Dowiesz się, jak zaradzić wszelkim kłopotom, które nieraz zdarza się mu sprawiać, ale również, jak postępować aby był szczęśliwy. Znajdziesz tu bardzo dużo przykładów i rad specjalistów zajmujących się poznawaniem i kształtowaniem psychiki naszych domowych ulubieńców.
Po przeczytaniu tej pełnej humoru książki wszystkie dotychczasowe problemy i kłopoty związane z Twoim psem lub kotem na pewno znikną.

źródło opisu: Wydawnicwto Lekarskie PZWL,2003

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Alpha | 2017-10-08
Przeczytana: 08 października 2017

Świetnie napisana i ujawniająca świat naszych pupili, pomaga wejść do świata milusińskich i otwiera oczy na wiele spraw. Napisana z humorem (szczególnie sprawy dotyczące kotów).
Serdecznie polecam każdemu, kto ma pod swoim dachem zwierzaka!

Lillianna | 2016-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2016

Dużo przydatnych informacji. Książkę na pewno poleciłabym osobom, które dopiero zaczynają zgłębiać psi świat i chcą dowiedzieć się jak rozwiązywać konkretne problemy behawioralne. Osoby już zaznajomione z tematyką nie znajdą raczej nic nowego ani odkrywczego. Ciekawe informacje na temat zmysłów i mowy ciała, troszkę informacji na temat praktycznego podejścia do szkolenia. Podsumowując: lekka książka dla wszystkich miłośników psów i kotów, w której znaleźć można podstawowe informacje, dzięki którym budowanie silnej więzi ze swoim pupilem będzie możliwe.