Dlaczego psy piją wodę z toalety?

Tłumaczenie: Anna Redlicka
Wydawnictwo: Galaktyka
Why do dogs drink out of the toilet?
flora i fauna
Avis

101 odpowiedzi na najbardziej kłopotliwe pytania dotyczące zagadkowych, a czasem nawet odrażających zachowań naszych ulubieńców.

Eathriel | 2011-01-30

Dokładnie nie pamiętam wszystkiego, gdyż już dawno temu skończyłam czytać tę książkę, lecz mogę powiedzieć, że czyta się ją bardzo szybko. Każdy właściciel psa powinien ją przeczytać. Wszystko jest tutaj wyjaśnione, napisane łatwym językiem, bez wdrążania się w szczegóły. To dobry początek dla zainteresowanych zoopsychologią (zwłaszcza psów).

| 2015-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2015

Rady i odpowiedzi na pytania zawarte w tej książce są napisane z humorem prostym językiem bez zbędnego zagłębiania się w naukowe treści. Obowiązkowy poradnik dla każdego wielbiciela i właściciela naszych czworonożnych pociech :D

Arlene84 | 2015-10-06
Na półkach: 2015, Posiadam, Przeczytane

Poradnik napisany lekkim, dowcipnym tonem, w typowo amerykańskim stylu. Nie przekazuje ogromu super rzeczowej i bogatej wiedzy, ale za to fajnie się go czyta.

Doroota | 2011-07-27
Przeczytana: 2010 rok

Bardzo ciekawa książka, czyta się ją szybko i można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy

Kasw3 | 2016-06-01
Lillianna | 2015-02-20