Zgłosuj na książki roku 2017

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Templar Knight, Forbidden Bride
Avadoro

Hiszpania, Francja, XII wiek. Dla Reynauda, rycerza potężnego zakonu templariuszy, zmęczonego wyprawą do Ziemi Świętej i znużonego kilkunastoletnią służbą, nawet krótka wizyta w Grenadzie jest wytchnieniem. W tym mieście, gdzie zgodnie żyli Arabowie, chrześcijanie i Żydzi, spędził szczęśliwe lata. Tu zostawił bliskich i opiekunów, a także Leonor, przyjaciółkę z dzieciństwa. Teraz w pięknej...

Hiszpania, Francja, XII wiek.

Dla Reynauda, rycerza potężnego zakonu templariuszy, zmęczonego wyprawą do Ziemi Świętej i znużonego kilkunastoletnią służbą, nawet krótka wizyta w Grenadzie jest wytchnieniem. W tym mieście, gdzie zgodnie żyli Arabowie, chrześcijanie i Żydzi, spędził szczęśliwe lata. Tu zostawił bliskich i opiekunów, a także Leonor, przyjaciółkę z dzieciństwa. Teraz w pięknej młodej kobiecie z trudem rozpoznaje tamtą małą dziewczynkę. Grająca na harfie i mająca piękny głos Leonor nie chce dzielić tradycyjnego losu kobiet i po prostu wyjść za mąż. Zamierza występować publicznie i właśnie wybiera się do Francji, gdzie po raz pierwszy zademonstruje swoje umiejętności. Reynaud, wypełniając tajną misję, zleconą mu przez mistrza zakonu, również udaje się do Francji. Świadomy niebezpieczeństw czyhających na drodze, postanawia towarzyszyć Leonor.

źródło opisu: http://www.harlequin.pl

źródło okładki: http://www.harlequin.pl