Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Harlequin
6 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Crusander's Lady
Avadoro

Jerozolima, Anglia, Szkocja, XII wiek. Mark de Valery ma dość wojowania. Wykazał się odwagą i walecznością podczas kolejnej wyprawy krzyżowej i chce wracać do Szkocji. Musi jeszcze wypełnić specjalną misję: bezpiecznie dowieźć króla Ryszarda Lwie Serce spod Jerozolimy do Anglii. Wyrusza wraz z przebranym za mnicha królem, swoim bliskim przyjacielem i arabskim sługą. Przez przypadek Mark...

Jerozolima, Anglia, Szkocja, XII wiek.

Mark de Valery ma dość wojowania. Wykazał się odwagą i walecznością podczas kolejnej wyprawy krzyżowej i chce wracać do Szkocji. Musi jeszcze wypełnić specjalną misję: bezpiecznie dowieźć króla Ryszarda Lwie Serce spod Jerozolimy do Anglii. Wyrusza wraz z przebranym za mnicha królem, swoim bliskim przyjacielem i arabskim sługą. Przez przypadek Mark odkrywa, że męski strój służącego nosi piękna młoda dziewczyna. To wychowana na sułtańskim dworze Soraya, która ukrywa swą tożsamość. Wkrótce między Markiem a Sorayą wybucha namiętna miłość, co dodatkowo komplikuje pełną niebezpieczeństw podróż.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2008

Karolina | 2012-07-01
Przeczytana: 18 czerwca 2012

Książka przypomina mi historie "Fiołkowa tejmnica" Jane Feather. Powieść jest naprawde urocza i godna uwagi, oceniam ją na 4+ ! ;)

Milusia | 2016-07-16
Przeczytana: lipiec 2016