Spokojny człowiek

Wydawnictwo: Harlequin
The Quiet Man
832380415X
Avadoro

Londyn, 1899. Trish Courtney, piękna i bogata wychowanica Gerarda Schuylera, wyszła cało z katastrofy kolejowej tylko dzięki pomocy dzielnego młodego mężczyzny. Nie zdołała mu podziękować, ponieważ nieznajomy szybko się oddalił. Z tym większą radością rozpoznała go w nowym sekretarzu swego opiekuna, Allenie Marriotcie. Ten jednak wymógł na Trish, aby nikomu nie mówiła o jego bohaterskim...

Londyn, 1899.

Trish Courtney, piękna i bogata wychowanica Gerarda Schuylera, wyszła cało z katastrofy kolejowej tylko dzięki pomocy dzielnego młodego mężczyzny. Nie zdołała mu podziękować, ponieważ nieznajomy szybko się oddalił. Z tym większą radością rozpoznała go w nowym sekretarzu swego opiekuna, Allenie Marriotcie. Ten jednak wymógł na Trish, aby nikomu nie mówiła o jego bohaterskim czynie. Miał ważne powody do ukrywania tego faktu, jak i innych licznych tajemnic. Czy ujawni je, gdy dowie się, że Trish go pokochała?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2002

truskaweczunia | 2012-12-29
Przeczytana: 28 grudnia 2012

Zdecydowanie na tak.
Przeczytałam całą serię i powiem szczerze, że się nie nudziłam choć w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać czy autorce nie wyczerpały się już pomysły bo przecież ile można pisać o przygodach jednej rodziny. A jednak można. I to można opisać tak, żeby czytelnik się nie nudził i wciąż pochłaniał kolejne nie tylko strony ale i części sagi rodziny Schurleyów.