Poślubiona i opuszczona

Seria: Harlequin Scarlet
Wydawnictwo: Harlequin
The Deserted Bride
Avadoro

Anglia, XVI wiek. Tuż po zaaranżowanym przez rodziców ślubie państwo młodzi, niemal dzieci, natychmiast się rozstają. Elizabeth dorasta w rodowej posiadłości. Andrew wyrusza w świat - uczy się, zaciąga do wojska, potem zostaje agentem. Sir Francis Walsingham, szef tajnych służb Elżbiety I, poleca, by Andrew udał się do Buxton. Ma tam śledzić Marię Stuart, która nie przestaje spiskować...

Anglia, XVI wiek.

Sir Francis Walsingham, szef tajnych służb Elżbiety I, poleca, by Andrew udał się do Buxton. Ma tam śledzić Marię Stuart, która nie przestaje spiskować przeciwko królowej. Dla kamuflażu powinien zabrać swoją żonę. Czy Elizabeth zechce mu pomóc? Nie widzieli się dziesięć lat i na dobrą sprawę się nie znają.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2000

meggykotka | 2015-10-27
Przeczytana: 27 października 2015

Początek książki fajny, a potem nudno. Każdy rozdział jest taki sam, intryga jest marna, a postacie sztampowe do bólu.
Ciężko było mi przebrnąć przez druga połowę tej książki. Dopiero końcówka nadrobiła.

Gosiak | 2016-05-31
Przeczytana: 31 maja 2016