Piąty tom wspomnień

Wydawnictwo: Czytelnik
83-07-02773-X
lasius_niger

Piąty tom wspomnień Moniki Żeromskiej opowiada o dramatycznych przeżyciach osobistych Autorki, związanych między innymi z operacjami oczu w Szwajcarii, a także przynosi pisany na gorąco komentarz do wydarzeń 1968 i 1970 roku w Polsce.

źródło opisu: Czytelnik, Warszawa 2000

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Monika | 2017-06-04

Uwielbiam! Kocham! Zabrałabym na bezludną wyspę. Czytam po raz nie wiem który. Ukochane, najważniejsze- wspomnienia (5 tomów) Moniki Żeromskiej.

scarbossa | 2015-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2015

Jak zwykle słuchałam z dużym zainteresowaniem. Opisy potraw, podróży, kwiatów wszystko takie piękne i opisane z rozmachem. Jednak to nazywanie ludzi pedrylami, pederastami, pedałami, żydkami, nie to nie dla mnie. W poprzednich częściach aż tak mnie to nie kłuło.

agnieszka | 2015-10-18
ardnaskela | 2017-06-05
Jolanta | 2017-06-04
ryszpak | 2017-06-04
Magdalena Parys poleca na wakacje

Tym razem wakacyjne lektury poleca Magdalena Parys – autorka m.in. powieści obyczajowej z wątkiem sensacyjnym „Magik” czy „Białej Riki”. Jak przystało na pisarkę, która lubi zaskakiwać i wciąż zmienia stylistykę i gatunki pisanych książek, poleca bardzo zróżnicowane tytuły.