Miasta Marzeń. Los Angeles

Seria: Biblioteka Gazety Wyborczej: Miasta marzeń
Wydawnictwo: Agora SA
Kalifornia, California, Ameryka, USA
DAngel

Los Angeles to miasto o wielu obliczach. Jest bowiem kolebką i stolicą amerykańskiego filmu, a co za tym idzie - miejscem narodzin największych światowych gwiazd. Słynie też z ogromnej liczby nocnych klubów, wytwornych restauracji i ekskluzywnych hoteli. Turystom lubiącym kąpiele słoneczne, oferuje zaś dobrą zabawę i aktywny wypoczynek na szerokich, piaszczystych plażach. To także miejsce,...

To także miejsce, które nie zawiedzie miłośników sztuki, gdyż pełno w nim muzeów, niemających sobie równych w całej Ameryce, dzięki fortunie ofiarodawców, których bezcenne kolekcje stworzyły niegdyś ich podwaliny. Ponadto żadne inne miejsce na świecie nie kojarzy się dzieciom i wszystkim lubiącym bajki tak radośnie, jak usytuowany na południu Los Angeles, Disneyland.

źródło opisu: http://kulturalnysklep.pl

źródło okładki: http://kulturalnysklep.pl

Paulina | 2017-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2017

Dokładny opis miasta. Miejsca, które warto zobaczyć, i do których warto pójść. Niesamowite zdjęcia. Polecam.