Przedsiębiorczość jest kobietą. Bądź kreatywna i zdobądź to, o czym marzysz

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

Amazonki XXI wiekuRób to, co kochasz, i naucz się kochać to, co robiszUczyń z intuicji swoją najlepszą przyjaciółkęTraktuj ryzyko jak wyzwanieGotowa na sukcesPomyśl o wszystkich marzeniach, których nie udało Ci się jeszcze zrealizować. O planach odkładanych od niepamiętnych czasów. Na pewno w każdej chwili możesz dokonać w swoim życiu czegoś znaczącego, a my z przyjemnością Ci w tym pomożemy. Wesprzemy Cię, byś mogła wzniecić ogień w tlącym się pragnieniu. Pomożemy nadać nową jakość Twojemu życiu zawodowemu i osobistemu. zaoferujemy motywację, byś przestała wreszcie dreptać w miejscu. Dostarczymy praktycznych wskazówek, abyś zaczęła się realizować na swój własny sposób. zapewnimy gotowe recepty, cenne rady i inspirujące historie, które będziesz mogła wykorzystać w swoim nowym przedsięwzięciu. Przeczytaj i przygotuj się na sukces. Pamiętaj, nie jesteś sama!Ladies Who Launch jest organizacją, programem i koncepcją w jednym. Jej funkcjonowanie stanowi dowód na to, że każda kobieta może uruchomić własną działalność gospodarczą i wykorzystując swoją kreatywność zwiększyć samoocenę oraz poczucie szczęścia. Dziś stopniowo program ten zdobywa popularność na całym świecie. Dzięki niemu tysiące kobiet mogły wyrwać się ze sztywnych ram dotychczasowej pracy, by nareszcie zacząć realizować swoje aspiracje. Jeśli jesteś ambitną dziewczyną, która oczekuje od życia więcej, spróbuj spełnić się w przedsiębiorczych inicjatywach, korzystając z inspiracji, jakiej dostarczy Ci program Ladies Who Launch. Spełniaj swoje pragnienia, wciel w życie prawdziwe pasje i wykorzystaj umiejętności.Tylko cztery kroki, a tak wielki skok!Wizualizuj pragnienia wyobraź sobie to, co Cię uszczęśliwia.zwerbalizuj marzenia powiedz głośno, czego chcesz.zrealizuj zamiary śmiało przystąp do działania.Celebruj swoje sukcesy ciesz się tym, na co zapracowałaś.Victoria Colligan i Beth Schoenfeldt stworzyły firmę, która stanowi połączenie społeczności internetowej i systemu wsparcia działającego w rzeczywistości pozawirtualnej. Ich sylwetki i dokonania przedstawiano w popularnej prasie biznesowej, w tym w magazynach Fortune, Los Angeles Times, Wall Street Journal, Cosmopolitan, Working Mother. Amy Swift od samego początku ściśle współpracuje z Ladies Who Launch jako autorka oraz specjalistka ds. strategii komunikacji marki.

Karelova | 2014-11-20

Książka, miom zdaniem bardzo słaba. Styl pisania mi osobiscie nie odpowiada. Bardzo nie lubię zdrobnień tym bardziej w ksiazkach ktore powinny być merytoryczne. Co do merytorycznosci, pokazanie tabelek z wynikami badań bez jakiegokolwiek okreslenia prób badawczych sprawia ze ciezko mi uwierzyc w ich autentycznosc.

RepublicanSt | 2016-04-09
mariola | 2016-10-23