Jak dbać o konie i kuce? Chcesz wiedzieć więcej?

Tłumaczenie: Natalia Huzarewicz
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
konie, kuce, poradnik
flora i fauna

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby Twój koń był dobrze utrzymany i ułożony. Fachowe informacje i przyjacielskie rady w jednym! Jak wybrać i gdzie kupić właściwego konia dla siebie i rodziny? Jak urządzić stajnię? Jak dbać o zdrowie i bezpieczeństwo konia? Jak właściwie obchodzić się z koniem i pielęgnować go? Jak karmić konia i układać jego dietę? Jak dobrać odpowiedni sprzęt do jazdy konnej? O tym wszystkim dowiesz się z tej książki.

AGAT | 2013-11-18
AnetaiPaweł | 2013-11-06