Alfabet mężatki

Wydawnictwo: Espadon Publishing
poradniki

Mężatko! Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, miej marzenia i dzieci. Odkrywaj lądy, bądź szczera i otwarta na spotkania z ludźmi. Moje rady, od A do Z, podpowiedzią Ci, jak być asertywną i szybko obrać awokado, znajdziesz tu receptę na szczęście i przepis na żurek. Nigdy nie trać cierpliwości to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi Antoine de Saint-Exupery

AuroraBorealis | 2015-05-15
Przeczytana: 15 maja 2015

Przeczytałam i muszę przyznać, że dolnej części ciała mi nie urwała. Czasem miałam wrażenie, że jest zarówno o wszystkim jak i o niczym. Niewielkich rozmiarów oprawiony w twardą okładkę zbiór alfabetycznie zebranych słów, zjawisk ważnych dla autorki, mądrze choć krótko opisanych, dotyczących zarówno psychologii jak i gotowania m.in.: Awokado, Cebula, Dotyk, Dzieci, Upokorzenie, Lawenda, Oczy, Kac, Grzech, itp. Często napisanych innym kolorem czcionki – na zielono przepisy kulinarne, a na czerwono – złote myśli.

Każda kolejna ”literowa” część oddzielona piękną, kolorową ilustracją np.: bordowymi czereśniami, pejzażem górskim, zdjęciem kwiatów hortensji czy winnicy. Tak, to mi się chyba najbardziej w niej podobało, bo jestem typowym wzrokowcem :). Czasem można było się uśmiechnąć, a czasem przerzucić stronę czy dwie z racji przepisu, który np. nie interesował mnie zbytnio lub go już znałam. Słowo, które mnie szczególnie zaciekawiło to Emocje – dobrze opisane i warte zastosowania w...

Indianka | 2015-02-23
Przeczytana: grudzień 2010