Chasing Paradise

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Alpine Woods Shifters". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lyrical Press Inc.
Alpine Woods Shifters
angielski
Karin

He'll do whatever it takes to earn back her trust. A vacation is exactly what Ethan needs to escape the mate hungry females in his pack. Determined to have fun, he can't think of a better way to start than sampling all the different flavors the shifter only resort has to offer, and not the food variety. But after he meets Gwen, no one else holds any interest for him. Ethan came onvacation to avoid mating. There's no way he's going to give up his freedom without a fight. Gwen is devastated when she hears her mate denying everything they are to each other. She can't sit by, watching him fool around with other girls at the resort. Or worse, crawl back, unable to resist the mating pull but not really wanting her. She needs to get away and her own vacation sounds like the perfect plan. But she should have remembered what her mother always taught her, never run from a predator unless you want them to chase you. The hunt is on...

WARNING: This title contains explicit sex.

źródło opisu: Lyrical Press, 2011

źródło okładki: http://www.lyricalpress.com

Cezar Kolcz | 2015-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2015

Niestety podobnie jak poprzedni tom krótka oraz akcja jej rozwija się zbyt szybko - szczególnie w początkowych momentach . Lubisz, gdy historia, którą czytasz, jest odrobinę bardziej... niegrzeczna? Słowo "odrobinę" jest dobrym epitetem określającym tą "niegrzeczność" - opisy nie powalają na kolana . Czemu więc 4 gwiazdki ? Za fabułę która jest zdecydowanie lepsza niż część poprzednia. Czy polecam ? Podobnie jak poprzednią część - na nudę i dla rozrywki na pewno te dzieło jest odpowiednie . Jednak czy cokolwiek wnosi do życia czytelnika ? Odpowiedz jest prosta - historię którą zapomni się po miesiącu. Książka jednak ma jedne przesłanie które z niej odebrałem : Zastanów się co mówisz bo możesz swoimi słowami kogoś tobie bliskiego skrzywdzić.

TINA | 2013-09-13
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 13 września 2013

Ethan wybiera się na wakacje do pięknego kurortu aby uciec przed partnerstwem, lecz oto poznaje Gwen, zmysłową i tajemniczą. Od razu między nimi iskrzy i choć Gwen próbuje z tym walczyć, nie potrafi oderwać oczu od tego dominującego i seksownego wilka. Ale Etan jak to typowy młody samiec chce od życia więcej i nie słucha swojego wewnętrznego głosu by nie opuszczać swej partnerki… Wyszły z tego same kłopoty, a o zgodę i zaufanie Ethan będzie musiał walczyć, ponieważ Gwen nadal nie wierzy w jego zapewnienia oddania.
Jak to zmienni – porywczy, namiętni, seksowni, silni i wytrzymali ;) uh… no i znowu jeden się taki trafił w tej książce… razem ze swoim zabójczym uśmiechem.

wydra plus wilk.
Ethan wyjechał by uciec od sępów.
I spotkał swoją partnerkę.
Tylko trzeba uważać co się mówi i gdzie bo zawsze ktoś słyszy.
I tak zaczyna się robić fajne.
:I*U