Arctic Winds

Lyrical Press Inc.
2011-01-12
2011-01-12
Alpine Woods Shifters

Książka, która czytałam dawno temu, jeszcze w czasach liceum. Fajny sentyment.
Nie jest to wysoka literatura, po prostu coś fajnego do przeczytania wieczorem.
Historia zmiennych wilków oraz lisów. Całość opiera się na związku głównych bohaterów.
Jedynie 90 stron na całkiem składna historie.

Książka, która czytałam dawno temu, jeszcze w czasach liceum. Fajny sentyment.
Nie jest to wysoka literatura, po prostu coś fajnego do przeczytania wieczorem.
Jedynie 90 stron na całkiem składna historie.

"Nic nie powstrzyma wilka gdy znajdzie swoją partnerkę... nawet jej własne wątpliwości.
Po tym jak jej stado porzuciło ją cztery lata temu, Samantha wiedziała, że nigdy tak naprawdę nie będzie chciana. Gdy przypadkowo wpada do wilczego miasta i jest proszona przez ich pierwszego by została, sądzi, że to nowość lisa polarnego przyciąga go. Wie, że znowu będzie sama gdy on się nią znudzi.
Jasona przyciąga do Samanthy od chwili gdy zemdlała w jego ramionach. Jego wilk woła do niego, mówi mu, że znalazł ich partnerkę, a pożądanie, które czuje do Samanthy jest niemożliwe do odparcia. Ale jego mały lis jest załadowany emocjonalnym bagażem i nie wierzy, że jest warta miłości. Czy zdoła pokonać jej obawy? A może zazdrość watahy i lokalne lisy przekonają ją, że nie
powinna być z nim zanim będzie miał szansę?"

Jason od pierwszej chwili gdy wyczuł Samanthe wiedział, że to Jego partnerka. Ona po latach tułaczki wiedziała, że prędzej czy później będzie musiała znowu ruszyć w drogę, gdyż nigdy i nigdzie nie chciano jej na dłużej. Była niedużym lisem polarnym i wiedziała, że nie pasuje do watahy wilków a tym bardziej do Pierwszego.
Jason nie chcąc spłoszyć dziewczyny, postanawia stopniowo zakradać się w jej łaski i przekonywać, że znalazła swoje miejsce, u Jego boku. Jednak gdy a horyzoncie pojawia się Pierwszy watahy lisów z sąsiedniego miasta, może okazać się, że zwlekał zbyt długo...

Jeśli oczekujesz super zawiłej historii to nie czytaj. To jest typowe, krótkie opowiadanie gdzie miłość jest niemal od pierwszego wejrzenia a dalsze wydarzenia są przedstawione prosto i przyjemnie.
Ja tę serię bardzo polubiłam. Jest dokładnie taka, jaką lubię.

Po przeczytaniu konentarzy nie byłam pewna czy poświęcić czas tej lekturze, jednakże zdecydowałam się i nie żałuję.
Zgadzam się co do tego, że sama książka jest wręcz krótka historia w porównaniu z innymi dziełami tej kategorii, ale jak dla mnie to zaleta. Po przebrnieciu przez tomy min 400 stronicowe, gdzie dopiero w polowie lub pod koniec rozwija sie akcja, tutaj dla odmiany wszystko dzieje się szybko lecz tempo jest utrzymane na przystępnym poziomie. Bardzo przyjemna, lekka lektura. Czuję się wręcz mile zaskoczona. Jak najbardziej polecam

Ogólnie OK. Trochę mało akcji i zbyt krótka by wyryć się w pamięci na dłużej. Niemniej jednak dobrze się czytało. Bohaterowi wzbudzili moją sympatię. Fabuła przewidująca, ale która w tego typu książkach taka nie jest? ;-) Na wolne popołudnie jak najbardziej polecam.

Akcja rozwinęła się za szybko. Po kilku dniach po przeczytaniu zapomni się fabułę, ponieważ książka jest za krótka przez co nie można przywiązać się do bohaterów . Czy warto przeczytać? Dla rozrywki i z nudów na pewno. Jeżeli szukasz czegoś, co wnosi cokolwiek do życia - nie angażuj się w te dzieło.

Ogólnie historia nie jest zła. Na jej niekorzyść wpływa to, że jest bardzo krótka! Wszystko dzieje się bardzo szybko. Nie jesteśmy w stanie dobrze poznać bohaterów, do tego związek jest szybszy niż pendolino! :D Nie czuć emocji i uczucia pomiędzy bohaterami a strasznie mi tego brakowało...
Ale jeżeli ktoś szuka ciekawej (ale przewidywalnej...) historii o zmiennych to polecam :)

książka typu: przeczytasz i od razu zapomnisz

książka typu: przeczytasz i od razu zapomnisz

książka fajna
Lis plus wilk świetne połączenie i do tego Alfa
Szkoda że na koniec pojawiła się ten drugi lis i też alfa i był taki miły. szkoda mi go było....
:I*U

książka fajna